adnexitída - mali ste ju niekto?

Príspevok v téme: adnexitída - mali ste ju niekto?
...

Mešká mi menštruácia a dosť často ma bolí a pichá v podbrušku..stále dookola som chorá, mám vysoké horúčky a doktorka mi len predpisuje antibiotiká, kt. mi nepomáhajú..brali mi krv už asi 5krát a stále mám zvýšenú sedimentáciu a chlamýdie..som panna a mám len 15 rokov..Myslíte, že by to mohla byť tá adnexitída? Mám ísť ku gynekológovi?

everypain

diagnostikovali mi adnexitídu ale deň nato som mala vraj iba ovulačnú krízu pritom menštruáciu som vobec nemala. bolo mi presne to, čo tebe, akurát ja mám 18 rokov a horúčky som mala iba nízke. Antibiotiká čo mi predpísala moja gynekologička na základe dost vysokej sedimentácie, nefungovali a stav sa mi zhoršil až na tolko že som bola prijatá do nemocnice. dostala som infuzie analgetík a denne som mala ultrazvukové prehliadky. no, nikto nevedel čo mi je, lebo po odberoch v nemocnici som už vysokú sedimentáciu krvi nemala a kultivácie mi vyšli v norme...prepustili ma, vraj som v poriadku. Dnes mám chronickú adnexitídu bolesti mi denne sposobujú obrovské komplikácie a možem sa iba modlit aby som mohla mat niekedy deti.... jednoznačne chod lekárovi a stoj si za tými bolestami, netreba to odkladať a skušat všetky možne liečby. škoda že ja som to už prešvihla.