Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kupovanie spodného prádla cez net

Príspevok v téme: Kupovanie spodného prádla cez net
bambola

Ahojte baby, rada nakupujem z pohodlia domova, nedavno som si kukala dake spodne pradlo na jednej stranocke a vyhliadla som si tam zopar kuskov, avsak vaham, ci si objednat spodne pradlo po nete. S vyberom velkosti by nebol problem, cenovo tiez super ale neviem obavam sa ci mi to sadne. Co si vy myslite o nakupe podprseniek, nohaviciek alebo plaviek na nete? Diky za odpovede

Helgounek19

Na nakupovanie na internete nie je problém. Len si objednávajte, to čo máte už oskoušené. A od jednej značky ideálne. Niekedy sú tie veľkosti málinko rozdielne. Ja sme si obľúbili www.moje-bielizen.sk. Už som si vychytala veľkosti, čo si objednávam a nemám problém. Navyše, keď je, dá sa to vrátiť.

bada04

Ahojte, no čo sa týka prádla nakupujem jedine Armaniho. Donedavna som nakupovala priamo z ich stránky ale asi pred polrokom som objavila e-shop u nás na Slovensku dokonca v BA :)veľkosti sú klasické...nemajú to nikajo posunuté aj napriek tomu, že sú to Taliani :D ale pri prvom objednaní som čakala s malou dišičkou na to čo mi pošlú...našťastie prádlo sadlo ako uliate...akurát si chcem objednať aj plavky od tejto značky
www.dessue.com

faidra8

ja uz som viackrat nakupovala podprsenky a plavky zo stranky astratex, lebo v kamennych obchodoch moje cislo proste nemaju a spokojnost, vzdy mi sadli, pripadne ked nesadne, je tam moznost vymenit alebo vratit peniaze, ozaj mozem len odporucat... len treba vediet svoju velkost, pri podprsenkach to baby velakrat nevedia...

Jarmilka32

ahojte! tak ja mám zatiaľ chvalabohu s týmto iba pozitívne skúsenosti. tiež som síce pár týždňov váhala a iba okukávala obrázky na nete,no potom som to nevydržala a proste som si na skúšku objednala jednu podprdu a jedny gaťky. bola som celkom napätá, že ako busú v skutočnosti vyzerať a či mi vôbec sadnú...no môžem povedať, že som bola fakt príjemne prekvapená. všetko vyzeralo tak ako na obrázku a možno ešte o niečo lepšie a tiež mi to sadlo..ale pri tomto odporúčam jednoznačne sledovať rozmery a aj si premerať podprsenky, ktoré vám sadnú..ja to tak robím vždy a odvtedy nakupujem spodné prádlo už iba na nete. vyskúšala som viacero obchodov, no najviac sa mi osvedčil tento: www.sexy-pradlo.sk držím palce, nech ste rovnako spokojné ako ja!

adema

sexipradlo: ked uz niekto prevadzkuje e-shop vie si zohnat baliky a baliace veci k tomu za lepsie ceny. cena postovneho 1.triedou + dobierka sa pohybuje okolo 2-5 €. takze nieje celkom pravda ze 6 € je tak akurat. ja mam na stranke postovne 2,50 € a prevodom na ucet 0€ a je to uplne v pohode. Kebyze ste posielali kurierom tak nepoviem ze tych 6-10 € je normalna cena kuriera. To su take stranky co zarabaju na postovnom, alebo si nevedia zohnat lacnejsie balenie, ale to je uz otazka toho kto hlada ten najde. ja sama by som nekupovala zo stranky kde je postovne 6€ v dnesnej dobe.

lili2

no nevim, ale ja s modaprima nemam dobru skusenost. Asi pred dvoma rokmi som si od nich objednala tri veci. Nielen, ze mi to neposlali nacas, ale dokonca na dvakrat. Tolko behania na postu... a nakoniec nic z toho. Materialy boli uuuuuuuuplne desne, aplikacie ine ako v katalogu, a v satach by sa bola stratila aj slonica, hoc to bola velkost 34!
A ano, poslala som to naspat... ale takto sa teda skoncilo "nakupovnie v pohodli domova" od tejto firmy, pretoze ma to ukratilo o viac casu, ako by som si vybehala po obchodoch skusanim... a to natahovanie o vrtenie penazi...to je dalsia kapitola. Hmm, aspon som poucena. Ale od nich nikdy viac.

happi

musim vsak povedat, ze s ostanymi handrami som nebola prilis spokojna, pretoze jeden sveter aj nohavice boli uplne odlisne od obrazka. Ale zase niektore tricka sa dali. No treba to jednoducho risknut, ved sa to da poslat naspat.
K tomu dorucovaniu, tiez ma stve aj to, ze ak si objednavam viac veci, tak to posielaju na etapy a ja naozaj nemam cas kazdu chvilu behat na postu.

zjuzjika

lavinka ma pravdu, ja si tiez objednavam z modaprima a presne co je na obrazku pride aj domov,...len js om mala problemy s dorucenim...maju to dorucit do 21pracovnych dni od objednavky, a ja osm im musela posielat 5 mailov a pytat sa stale, kde je moj balik, lebo mi ho neboli schopny poslat, poslali mi ho az meisac po doruceni mojej objednavky...a to sa mi ani neospravedlnili..takze som na nich mala tazke srdce a vahala som ci si tovar prevezmem, ale prevzala som si ho...no uz by osm dlho zse dumala nad tym, ci si neioc objednam kvoli ich "rychlosti"

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.