Kupovanie spodného prádla cez net

Príspevok v téme: Kupovanie spodného prádla cez net
bambola

Ahojte baby, rada nakupujem z pohodlia domova, nedavno som si kukala dake spodne pradlo na jednej stranocke a vyhliadla som si tam zopar kuskov, avsak vaham, ci si objednat spodne pradlo po nete. S vyberom velkosti by nebol problem, cenovo tiez super ale neviem obavam sa ci mi to sadne. Co si vy myslite o nakupe podprseniek, nohaviciek alebo plaviek na nete? Diky za odpovede

lavinka

velmi dobru skusenost mam so spodnym pradlom z //
Zakazdym som bola spokojna, ako na obrazku, tak aj v skutocnosti, cislo mi vzdy sedelo, objednavam si tak cca kazdeho pol roka

bubyna

ahoj bambola... no tak najprv cez bonprix..... to bolo prvy krat... a teraz cez // tam najdes vsetko. krasne spodne pradlo a aj plavky.. ked chces a pozries si tu stranku aj ti presne ukazem co som si objednala.. no hroza... a cez to beateuhse si aj segra objednala saty a proste desne.... z predu krasne.. tak ako na obrazku.. vies... a vsetci sme cakali ze tak isto aj zo zadu budu vyzerat.. no.. a tam taka zaclonova latka.. no fuj... tak vela stastia pri nakupovani hlavne si vyber velmi dobre spolocnost u ktorej to budes kupovat..

Bambola

bubyna: no tak toto ma trosku odradilo ale vcera mi kamoska ukazovala plavky co si kupila na jednej slovenskej stranke a boli fakt super. Kde si to nakupovala ty? Na akej stranke

bubyna

takze..... moja skusenost.. minuly rok som si objednala plavky.. prisli mi samozrejme take iste ako na obrazku, a aj dobra velkost, za super cenu,, no material bol katastrofalny.... povedala som si ze cez net nikdy viac...ale tento rok, asi pred mesiacom, som si na nete nasla krasny komplet, podprsenka a tangace, a nenormlane nadherne plavky.. samozrejme som si to objednala. vsetko ma to vyslo asi len nejakych 40 eur, ale to nadsenie opadlo hend ako mi to prislo domov. plavky mali tentokrat zasa super matros... fakt kvalita, ja nakupujem len kvalitne plavky, a tieto boli teda fakt dobre site a presivane, ale vrch malý, spodok som nevedela kde je predok a kde zad.. ako fakt des... a ten vrch bol uplne inak sity ako na obrazku.az na tu latku absolutne hrozne. .. a dalej podprsenka a nohavicky... nohavicky mi prisli o dve cisla vacsie a podprsenka bola uplne hnusna, lebo nebola s kosikami ale bez... aj ked v ponuke bola s kosikmi.. vsetko som to poslala naspat a este teraz cakam na prachy... takze mile damy, slecny..... nakupovanie spodne pradla cez net.... NIKDY... ani ja uz NIKDY v zivote... pekny den

elviee

Ja som to vyriesila tak, ze som si konkretny kusok vyskusala v kamennom obchode a objednala cez internet, kde to bolo o dost lacnejsie.

zjuzika

ja som si kupovala zatial iba nohavicky a nocnu kosielku cez net ale tiez som sa bala,ci mi to sadne...a cislo tom tipla dorbe, presne ako na mna... ale podprsenku sm sa bala objednavat, tu radsej v obchodoch, lebo neivem presne ako je sita, a musim ju mat odskusanu....