najlepsi ruz lesk na pery akorektor kruhov

vsevedka

korektor: Maybelin, Astor

lesky:Astor-Liquid care-pekne vyplna pery, vyzeraju plnsie a vacsie, ale stiera sa
Loreal-Glam shin -6 hodinový ma pekne perletove odtiene a aj dlho vydrzi

majuinka

ruze mam rada, balzamy su naj garier a labello a lesky- to je moje aj vytlacacie aj tie nprmalne ak chcete mat zvodne pery iba tak si dajte priesvitny essence xxl a ak farebny odporucam rimmel sweet jelly alebo essenceglosy lipbalm uviditebudete spokojny ale moc nemam rada labello cherry je moc cervene ak si ho dam trosku viacej a ak mat popraskane pery tak vam sice pomoze ale po jeho naneseni mate uplne cervene pery dokonca aj polhoduínu potom ako sa zmije ten nemam rada

katka...

Jednoznacne labello - cherry. Ma krasnu cervenu farbu a vydrzi dlho. Ja lesky ani ruze nepouzivam. Jedine labella. Dobry je aj jahodovy, tiez farbi, ale nie je to taka cervena farba.

n..

ahoj lesk ti sice neporadim.. ale korektor jednoznačne od lóreal.. infalible .. uplne užasny ako makeup.. to je vysuvacia tyčinka perfektna ľahko sa rozetrie uplne zamaskuje. a vydrží dlho preto je aj 16 h...

bella1988

ahoj no takze ruze ja moc nepouzivam, ale mam velmi rada od labella take do ruzove co pekne farbi. na lesky som maniak takze tych mam strasne vela. krasny je od loreal glam shine ale momentalne som si kupila novy od Essence taky ruzovy XXXL shine ci tak nejak a ten je skvely.nelepi a fakt super odporucam. a na kruhy pod ocami si nejakupujem dake extra korektory. prave teraz mam od S-he. to nejak neriesim ze aky :)