Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

dovolenka

Príspevok v téme: dovolenka
technécium

nechce niekto ísť na dovolenku so mňou, samému sa mi nechce, pôjdem autom do chorvátska niekam v auguste- na objasnenie nie nemám pocit ako keby sme spolu tancovali, ale k veci: nemáte ma rád, buďte si istí, že ani ja vás, nie je v tom nič osobné, nemám rád nikoho...naše pocity nie sú podstatné, len sa mi nechce ísť samému, takže žiadny sex, stravu a ubytovanie si platí každý sám, robí si čo chce...asi tak a beriem jednu osobu

happi

ja si zijem svojou individualnou filozofiou. Dnes mi stale chodi po rozume vesmir, nekonecno, planety a mojim momentalnym snom je letiet do vesmiru. Musi to byt fascinujuci zazitok plny adrelinu, lebo nikdy nieje iste, ze sa vratis spat. Niet cesty spat-to bolo v nejakom filme, alebo knihe, neviem si spomenut kuva

technécium

ja všetko, len nie priemer v žiadnej jeho forme, dokonca ani harmonický nemusím, balansovanie to je ono, má to čaro, aj keď spriemerovať sa dá aj okraj, máš nekonečne veľa priemerov...
niektoré filozofie sú čisto individuálne

happi

pre mna nieje ziadna filozofia pekna, lebo kazda sa snazi ovladnut davy a ja som prilisny individualista. Preco nechces byt v strede? Nechces byt ani cierny, ani biely, ani chudy, ani tlsty? Byt v strede sa mi spaja s pojmom priemerny a taky asi nechces byt.

technécium

budhizmus je pekná filozofia aj hinduizmus, presne ako si povedala chcem byť na okrajoch, len nie v strede-to nie

ja hrám aj tie, ktoré neviem hrať a úspešne...
je to pásik papiera preložený o 180 stupňov a zlepený do kruhu

jajka001_

hovori sa ze ked si na vrchole, tak si sam, takisto ked si dole, tak si sam.ked si v strede, chces ist hore. budhista by ti povedal, zbav sa tuzby.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

dovolenka - Fórum - ZDRAVIE.sk