dovolenka

Príspevok v téme: dovolenka
technécium

nechce niekto ísť na dovolenku so mňou, samému sa mi nechce, pôjdem autom do chorvátska niekam v auguste- na objasnenie nie nemám pocit ako keby sme spolu tancovali, ale k veci: nemáte ma rád, buďte si istí, že ani ja vás, nie je v tom nič osobné, nemám rád nikoho...naše pocity nie sú podstatné, len sa mi nechce ísť samému, takže žiadny sex, stravu a ubytovanie si platí každý sám, robí si čo chce...asi tak a beriem jednu osobu

technécium

no yeti je jedna vec a golfský prúd druhá-zlý príklad
jasné, že nemôžem mať všetko, toto ma teda nasralo Ti poviem-čakal som červeno-purpurovú farbu...ale, nemôžem mať všetko ako hovoríš

happi

ironia v tom ze mas dokaz zlata, ale stratil si lasku? Clovek nemoze mat predsa vsetko, potom by bol zivot prilis jednoduchy a stastny.
Ked ti kamos povie, ze v Norsku videl yetiho uveris mu?

happi

ironia v tom ze mas dokaz zlata, ale stratil si lasku? Clovek nemoze mat predsa vsetko, potom by bol zivot prilis jednoduchy a stastny.
Ked ti kamos povie, ze v Norsku videl yetiho uveris mu?

technécium

happi, ale uznáš je v tom irónia, zlatko-zlato-čo už sranda musí byť a o tom kúpaní v nórsku v zime mi vravel kamoš on tam chodí každý rok, takže neviem, nebol som
záleží aká poézia, respektíve čoho...

happi

26 stupnov nieje ani priemerna denna teplota v lete v Norsku, nieto este teplota mora. Golfsky prud len brani moru zamrzat, co je vyhoda, pretoze pristavy mozu byt prakticky stale cinne.
Chemii sa nerozumiem, takze caro poezie v smske o konci nevidim. A nemam rada ani poeziu

zjuzjika

technecium co ti to prislo za sms? neak som mimo.... a inak v nemecku je more studene tam by so nesla... tea my sme tam chodili s rodicmi, ked som bola malicka mala som asi 3roky...a chodili sme tam do mjich 6rokov...a raz sa tam stranse lienky premnozili,,,, no strach, normalne mracno leniek tam bolo