Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolest z vysokych opatkov

Príspevok v téme: Bolest z vysokych opatkov
iveta

Poradi mi niekto s tymto smiesnym ale bolestivym problemom? V auguste sa vydavam a mam mat asi 6,5cm opatky, som nizka , snubenec vysoky. Nie som moc zvyknuta na opatky, kedze stale nosim topanky na nizkom opatku alebo tenisky.Po nejakych 2-3 hodinach vysokych opatkov ma prisesne boli to miesto hned za palcami smerom k pata. Priserne to pali a neprejde az pokial ich nevyzujem. Za kazdu radu budem vdacna.

krevetka

Dakujem zjuzika. Uz ich mam kupene, budem skusat. Bojim sa,ze budem musiet byt bez topanok lebo ta bolest je na nevydrzanie. Najde sa este niekto s nejakymi "zarucenymi zazracnymi receptami" ako s tymto problemom bojovat. Dakujem.

zjuzika

skus si kupoit tie take silikonove vlozky do topanok, je to urcenme presne na tento tvoj problem....dala sa to do topanok s vyssimi opatkami..popytaj sa v obuvi...neivem ako sa to presne vola...ale budu vediet

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bolest z vysokych opatkov - Fórum - ZDRAVIE.sk