Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Traviace tazkosti

Príspevok v téme: Traviace tazkosti
koloman

Dobry den prajem!

Mam jeden velmi velky problem, ktory neviem vyriesit. Uz som kontaktoval viacero lekarov, ale uspech zatial caka na seba...Nuz zacnem od zaciatku, mam problemy so stresom, nezvladam, pred 3rokmi som jedaval strasne zle, na prazdy zaludok vsetko naraz a potom kava, toto islo min. 1cely rok. POtom sa mi jedneho dna prihodilo, ze z nicoho nic ma zabolelo brucho a prislo namna strasne prosba o vyvratenie veci spat, ale len prozba cize som nezvracal. Od toho dna ma kazdodenne boli zaludok. Pobolieva hl. hornom segmenete pod hrudnou kosou, alebo niekde nad pupkom, presne to neviem lokalizovat. Prejavuje sa po normalnej porcii jedla, skusal som aj dietu, ale pravdupovediac tech. jest male davky viackrat u mna nejde, lebo som chlap a potrebujem normalny objem, ak nedostanem tak hladujem a to nie velmi rad.
Isiel som k lekarovi, zistil mi vred dvanastnika, vraj hojaci sa. Dal mi Helicid atd. co sa bezne dava na znizenie kys. a pre motilitu...efekt nic. Toto islo 3mes. napokon ma lekar hodil na infuzie vraj uz nevie co sonmnou...
Vymenil som lekara, druhy lekar zistil, ze mam zapaleny cely dvanastnik a mam na stenach jazvy asi od prekyslenia a vred dvanastnika...dobre..predpisal lieky zas proti kysloti Pontaprazol a motilitu Ganaton...mesiace isli isli isli a teraz po 3r. stale nic, efekt necitim...Nemam Helicobactera ani kamene ani nic taketo. Proste u mna mech. funguje to, ze ak sa najem tak po par min. sa ozve bolest az po 3h. odoznie a zacnem hladovat! Neviem ako dalej, uz som nakupil hocico, od ALoe vera cez drahe caje vsetko...ale stale nic. Kvoli chorobe som ostal aj doma takze stres sa ma uz netyka, ale proste moje travenie je niekedy bolestive a niekedy zas netravi a je mi na vracanie...ak ma niekto nejaky koncept ako nato premna za mna sem napiste caje ovocie vsetko co vas len napadne! setko vyskusam, len pomozte! plss

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Traviace tazkosti - Fórum - ZDRAVIE.sk