vcera sa zo mnou rozisiel priatel cez sms!!!!

Príspevok v téme: vcera sa zo mnou rozisiel priatel cez sms!!!!
petrana

chodili sme spolu vyse pol roka a bola som taka zamilovana a stastna ,a aj ked jeho mama ma nenavidela a bola proti stale mi tvrdil ze si nemam s toho nic robit a ona si bude musiet zvyknut ..ale predsa docielila svoje ...napisal mi sms ze bude lepsie ak sa rozijdeme a on uz aspon nebude musiet doma pocuvat dookola jej krik...boze ved nam bolo spolu tak krasne tak sme a mali radi ako to mohol vsetko len tak hodit za hlavu a zabudnut...co ma nemiloval tak velmi ako ja jeho to sa mu neoplatilo o mna bojovat ale tak mi napisal iba sms akoby som bola celi cas pre neho iba bezvyznamna hlupana ktorej to nevie ani povedat do oci....myslite ze to este olutuje a bude sa chciet ku mne vratit ze si to premysli a pride s prosikom je tam taka moznost,ved ja som mu nebola neverna a ani nic podobne ze som mu ublizila a preto sa rozisiel nechapem jeho spravanie a nechce sa mi ani zit! napisala som mu ze mi strasne ublizil a chcem aby mi vratil veci co som mu kupila a ja mu vratim tie co mam od neho ...napisal ze sa porozpravame az ked sa upkojim a ze mam miloval a nechcel aby to takto dopadlo co si o tom myslite este je nadej ze sa dame do kopy?????????

kukuruku

Boze to co je za debila??
Takeho chces do zivota?? 30 rokov a drzi sa matkynej sukni a s tebou sa rozide cez "sms"??!!! 30 rocny??!! uz by sa mal vediet postarat sam o seba, co takto podnajom.

petrana

tak byva s rodicmi a sam rozpraval ze ak si nezvykne ze on si kupi byt a bude mat od nej pokoj ved mal take plany ze budeme spolu rozmyslal tak do buducna so mnou aj ked ja som mu stale rozpravala ze plany mozu stroskotat tak povedal ze to ano ale ze kazdopadne chce byt so mnou..a na kupu bytu nemam momentalne hotovost ale ja som ho ani nijak nesurila....

leerka

najviac ma mrzi ze 30rocny chlap sa nedokaze postavit matke ....to je ma uz byt? to vzdy, ked ona pvie, tak on to spravi? tak toto nie, .... ved ma dost rokov na vlastny ivot na vlastne rozhodnutia....
ale ako vravim, mali by ste s o tom porozpravat takto sa to neriesi... ved nech ti to aspon do oci povie.....

petrana

ja mam 26r a on 30r.ono bla taka kriza aj v januari ze sme sa a skoro rozisli ale povedal mi na pokon ze to nedokaze ze ma miluje a tak sme sa za ten dalsi cas este viac zblizili ja som mu zacala tak naozaj verit ze mu na mne skutocne zalezi a neda si od matky rozkazovat ale nakoniec sa jej podvolil a ona si presadila svoje neviem ci to napisal v afekte a teraz to aj lutuje ale do teraz sa mi neozval je v pracia a ako to bude do vecera ci sa s niekym v praci o tom porozprava a zmeni nazor ,..ja neviem iba placemsom zufala ..to uz naozaj nieje nadej ze sa dame dokopy?

leerka

apropo k tym veciam, naozaj chces aby ti vratil on tie, co si mu kupila? a naco..mne by na tom nezalezalo, keby som sa s niekym rozisla.... to len tak btw

leerka

tak mali by ste sa o tom v prvom rade porozpravat zoci voci a nie ze on to vyriesi ako najvacsi slaboch a posle ti sms, zaujimalo by ma, kolko mate rokov, vies hlavne kvoli tomu, ze si necha od matky stale diktovat do zivota.... mal by sa od nej odputat to by bolo najlepsie, nemoze ju pocuvat cely zivot, ved musi mat vlastne nazory a postoje a nie, ze ked mu ona nieco povie, on to ako poslusny synacik urobi..to je ubohe....a preco ta jeho matka nemala rada?