Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Co znamena, ak niekomu stale tecie z nosa?

Inna23

Nemas nahodou oslabenu imunitu? Ak byvas casto chora, moze to byt aj z imunity.Ja som mala podobny prblem ako ty, bola som na operacii nosnej prepazky, velmi mi to pomohlo, ale brala som aj wobenzym a teraz uz nemam ziadne problemy s imunitou, chorobami a ani nadchou

mjanik

kýčera-slezina vytvára hlieny ktoré sa usádzajú v prieduškách ale nie v nose.Nos majú pod komandom pľúca,kedˇ sú napadnuté chladom tečú z nosa tekuté hlieny,keď sú prehrité, hlieny v nose hustnú,prípadne až zaschnú

Kýčera

Mjanik, počúvaj chlapče, nepomýlil si sa náhodou? Komu česť, tomu sláva, ale čo sa vodnatých výtokoch jedná, akú to má súvislosť s pľúcami, to je predsa záležitosť SLEZINY, ta ne?!

mjanik

problém je v pľúcach,je tam "chlad"a preto neudržia správnu vlhkosť sliznice,treba ich preliečiť a nádcha zmizne!!-akupunktúra

zuzu864

Dobry den, stale kycham a z nosa mi tecu vodopady, nie je to soplik ale len voda. A to stale a v kuse. Uz som chora z toho. Pouzivala som sice kvapky do nosa, ale nikdy som to taketo nemala. Vreckovky sa minaju sa minaju rychlostou blesku. Dakujem

bibus

ano stale mi tecie z nosa krv mam len 13 rokov a uz to trva 1 rok doktorka mi povedala ze mam nieco s cievkami a iny ze mam nejaku chorobu prosimj poradte mi co mam robit.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Co znamena, ak niekomu stale tecie z nosa? - Fórum - ZDRAVIE.sk