Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

skvela VODEODLNA riasenka

Príspevok v téme: skvela VODEODLNA riasenka
Lucyana

ahoj baby,nasla som konecne naj spiralu-collossal volume od maybellinu,fakt uzasna,mala som aj drahsie spiraly od mf a lorealu,ale collosalka je podla mna naj!no,mam problem,ze ide leto a ja potebujem VODEODOLNU a colosal sa vo vodeodolnej verzii nepredava,tak potrebujem poradit neaku dobru vodeodolnu,aby spravila dobry efekt a aby aj vydrzala pod vodou.

Co hovorite napr.na Extra volume colagen od Lorealu?teraz sa zacala vyrabat aj vodeodolna.

severanka

Mimi323: na tvojom mieste by som moc negágala...
ja som len poradila,kde ešte sa dá zohnať vodeodolný gél...
ja poznám len od miss sport dermacol a oriflame...
viac vodeodolných gélov nepoznám..preto som som spomenula oriflame...

tinulik24

ja používam už dlho volume express od Maybelline a som s ňou maximálne spokojná (má čierny obal a šedý vrchnáčik) a stojí cca 200,-Sk.

kiki na

och bože a zase dookola a dookola a dookola :D keď ti vyhovuje od Maybelline, prečo si na ňu nekúpiš len vodeodolnú vrstvu? dermacol myslím že má ničo také :D vydrž chvíľu nájdem :D

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

skvela VODEODLNA riasenka - Fórum - ZDRAVIE.sk