Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kurzy licenia

Príspevok v téme: Kurzy licenia
malickasom

Neviete poradit kde by som si mohla spravit profesionalny kurz licenia? Rada sa hram so sminkami a farbami a zaujimaju ma taketo veci. Chcela by som taky nejaky kurz aby som potom mohla bez problemov nalicit hocikoho a naucit sa nejake zaujimave postupy.Pripadne sa tomu potom aj tak brigadne venovat.

Maddalena222

Ahojte dievcata ja vam viem poskytnut vizaz kurzy aj moznost si vizazistikou zarobit peniazky ozvyte sa mi ak mate zaujem a poviem Vam viac 0904537142 Magdalena :)

katie29

Ahoj, aj ja hladam nejaky vizazisticky kurz. Odkial si? Ja som z Bratislavy, tu ich je vela, len si treba spravne vybrat. Preto by som bola rada, keby nam niekto odporucil

severanka

malickasom: no ono, vizážistické kurzy, to nie je len tak, ako nejaký krúžok šikovných rúk... vizážistika sa normálne učí na stredných odborných kolách, ale samozrejme, existujú aj rekvalifikačné kurzy...
ja mám tiež o rekvalifikačný kurz v odbore - vizážista, kolorista seriozny záujem, plánujem si v lete zarobiť a potom sa po nejakej serioznej agentúre poobzerať...
a brigádne sa tomu venovať podľa mňa nedá... buď sa tomu venuješ naplno, naďalej sa vzdelávaš a snažíš sa ypracovať, alebo sa tomu nevenuješ vôbec...
toď môj názor...
konkrétne agentúry si vygoogli

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kurzy licenia - Fórum - ZDRAVIE.sk