Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zneužívaná!!!!!!!! Porozprávame sa????

Príspevok v téme: Zneužívaná!!!!!!!! Porozprávame sa????
majki

Ahojte. Chcem sa porozprávať o mojom doživotnom trápení. Ak máte takú skúsenosť, prosím napíšte mi ako sa cítite vy a čo váš partner. Asi pred 24 rokmi som na prázdniny chodila k môjmu otcovi , ktorí s nami nežil. Velmi pekne sa ku mne správal ale jedného dňa to začalo najprv ohmatávaním, potom mi dával moju ruku na jeho p....., a masturboval, no prosto robil so mnou otrasné veci, ktorím som pochopila až v dospelosti. Teraz mám 27 rokov a nádhernú rodinku, ale každý deň ma táto spomienka trápi. Trpí ňou aj môj manžel, neviem sa mu odovzdať, robiť s ním sexuálne kúsky, bojím sa ho dotýkať a podobne. Máme synčeka je to ok, ale teraz čakáme dcérku a ja aj napriek tomu že viem že manžel je miláčik a nikdy by to našej dcére neurobil, aj tak sa bojím. Ako s tým mám skončiť? Poviem vám , je to rana na celý život, tak vás touto formou žiadam o radu. ĎAKUJEM

kaine zoe

dievcata, vsetky ktore trpite takymito ranami a spomienkami, chcem vam povedat - zabudnut nie je riesenie ! ja sm prezila nieco velmi podobne, na par rokov som zabudla /snazila som sa to zatlacit "niekam dozadu", potom ma to uz ani nenapadlo.../ ale po rokoch to prislo spät a citila som sa hrozne. bolo to ako nocna mora. neda sa zabudnut ako to predtym nebolo uzdravene. ked sa snazis zabudnut na nieco co este nebolo uzdraveve, skor ci neskor sa to vrati, a este horsie. to je ako keby ste si hlboku ranu zvonku zasili ale znutra nevycistilii. iste by sa to zrastlo, ale vnutri by to zacalo hnisat a zapalovat sa. baby, musite byt uzdravene z tychto nocnych mor - odpustit tym ktori vam to urobili, odpustit sebe, povedat si ze to nie je vasa vina, a ze ste vzdy krasne a nie lacne! takato skusenost nic nemeni na vasej hodnote a nerobi z vas nikhoho lacnejsieho alebo ubohejsieho. prave naopak, my ktore sme to prezili a boli sme uzdravene mame pomahat tym ktore este nie su... drzte sa a majte sa radi a verte svojim muzom. lahnite si do ich narucia s doverou, take ake ste. spomienky tu budu samozrejme vzdy - ale mozu sluzit destruktivne alebo konstruktivne... je to len na vas.

je jedno kto som

podobne sa mi stalo, je tomu uz tiez 20 rokov, nebol to pribuzny. odvtedy neznasam dotyky starych chlapov. dlho som nemala sajnu co sa dialo, az po rokoch. okrem toho sa mi stalo este ine nasilie v 13tich...potom sa to zacalo viezt, pomaly, nenapadne...prisli depresie, par predavkovani liekmi...par rokov sa liecim u psychiatra a teraz uz aj u psychologa. znenenavidela som sama seba a teraz sa ucim mat sa rada.. ani neviem ci som sa niekedy vobec rada mala. ci si ten pocit pamatam. ale musim ist vpred a ja aj chcem. len tolko som chcela, ze nie si v pv tom sama.

didika

To je sviniar, čo dokážu chlapi!!! Tak zničiť život svojmu decku, fuj! Ale Majki, drž sa a buď silná aj nadalej a nemysli na to!!!!

majki

Ahojte. Ďakujem babenki za vaše príbehy, verte s sú mi ako balzám na dušu. LILLI, áno, manžel bol prvá osoba ktorému som to dokázala povedať 3 týždne po zoznámeni a do dnes neviem prečo, veď sme sa tak málo poznali. Vieš nemyslím na to stále len občas ma chytne taká depka. Neviem kedy príde ten môj otec. Je ako duch,bola som tehotná s prvým synčekom a on prišiel práve vtedy otravovať keď som v tehotenskom teste našla po 2 rokoch snaženia dva prúžky a tak strašne som si to chcela s manželom vychutnať, ale tu bol ten ožran. Býval v jednoizbovom byte vzdialenom 500 km od mesta kde žijem. S mamou sú rozvedení už asi 25 rokov a pre alkohol predal byt za pár šúúp so všekým a peniaze prepil za 3 dni. Prišiel ku mne na taxíku tých 500km a otravoval ma po meste, vykrikoval popred okno, robil dlhy po obchodoch a hoteli s tým že ja to zaplatím. Dva krát som ho odviezla k autobusu, zaplatila som osobne lístok, lebo jemu som peniaze do rúk nechcela dať a on sa dva krát vrátil.Bála som sa chodiť do mesta, vyzváňal po nociach, žobral od mojích susedov peniaze, vyhrážal sa a ja som bola ťehotná. Mala som mať klud ale naopak, bola som vo veliánskom strese. Naštastie mám krásne zdrave dve detičky . Malá má už 13 týždňov. Bála som sa ako to zvládnem , dcérka s manželom ale je to bezva. Strach ma opustil no strach s otca nie. Teraz je asi bezdomovec a ani neviem kde sa nachádza. Každú chvílu ho môžem stretnúť a to je moja obava. No musím byť silná. Tak sa majte a som rada že som sa tu vyplakala. Pomohlo

ethel

ako ktoré,napríklad škrečky ano:-))) U človeka ,keďže sa predpokladá,že rozmýšla,je to nenormálne!Takí ludia by mali byť umiestnený do špeciálnych vezníc a mali by im tam dať pocítiť čo vykonali.Možno sa to niekomu bude zdať nehumánne,ale keď dokážu ublížiť na celý život tak by za to mali dostatočne trpieť.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zneužívaná!!!!!!!! Porozprávame sa???? - Fórum - ZDRAVIE.sk