Neskutocne ziarliva

Príspevok v téme: Neskutocne ziarliva
Elissa

Ahojte, mam pocit, ze zacinam byt neskutocne ziarliva:( A stve ma to, lebo na jednej strane viem, ze ma moj priatel velmi lubi...ale na druhej strane sa bojim, ze podlahne nejakej babe. Je to velmi pekny muz a ja vidim, ze sa zenam paci. Myslim si, ze asi mam nizke sebavedomie ked tak ziarlim. Pritom som pekna baba. Aj vcera som priatelovi urobila taku ziarlivostnu scenu doma a teraz ma to mrzi. Snazim sa s tym nieco robit, ale viem ze to nepojde zo dna na den. Mate aj vy take skusenosti? Ste ziarlivy? Prosim poradte mi ako sa mam toho zbavit, lebo bojim sa, ze ty ziarlenim nieco medzi mnou a priatelom pokazim :(

huckerika

hmmm tak tomu sa ani necudujem, ak vies, ze tvoj partner uz proste bol niekedy neverny, tak to veru chapem, to by som sa bala aj ja

Colorka

tiez mavam take stavy ze mam pocit ze ziarlim viac ako je treba ale u mna je to skor strach, lebo predchadzajuce vztahy zlyhali na partnerovej nevere no.

Elissa

Dakujem vam za vase nazory. Aj tebe, ty co si sa nepodpisal. Mas pravdu, takto si najskor mozme pokazit vztah. Tou sprostou ziarlivostou. Vlastne nejaky dovod som nemala ziarlit, len som bola vonku s priatelom a prisla za nim nejaka baba.... a ked ma zbadala ze som s nim tak zostala prekvapena. Od jeho kamaratov viem, ze po nom ide...ale zase mi povedali aj to, ze ho vobec to dievca nezaujima. Ale mna to nastartovalo riadne, aj ked on mi potom doma hovoril, ze preco ziarlim, ze lubi len mna. A ja mu verim. Viem, ze by mi to neurobil, ale stve ma to. Jednoducho je to vo mne a budem to musiet nejako odstranit, lebo keby som bola na jeho mieste tiez by mi to liezlo na nervy :(

---...---

stou žiarlivosťou ste každá jedna na najlepšej ceste zničiť svoj vzťah,hlavne keď je ta žiarlivosť neopodstatnená.Vžite sa do situácie vašich partnerov.Vám by sa to asi tiež nepáčilo,aj keď spočiatku by vám to možno lichotilo.Elissa máš nejaký dôvod na to aby si vôbec žiarlila.Aj pekný chlap obletovaný ženami dokáže byť verný.Všetko je to o dôvere.Už ste sa na túto tému rozprávali?Paradox je že väčšina žien chce atraktívneho a očarujúceho priateľa a keď sa naňho pozrie iná žena nevie to rozdýchať.Budeš sa musieť zmeniť aj každá jedná žiarlivka,pretože žiarlivosť je choroba lebo vám nič iné neostane len si nájsť neatraktívnych truhlíkov a domasedov

inuška

Baby "žiarlivky", kludne si povedzte: som najkrajšia, najinteligentnejšia, geniálna......, skrátka som to ja a iná ma vôbec nerozhádže. Samozrejme si musíte viac veriť, a taktiež partnerovi. Aj, keď velká pravda je, kto nežiarli nemiluje, ale všetko s mierou. Toď môj názor