Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolesť nôh

Príspevok v téme: Bolesť nôh
mel25

Ahojte...
potrebovala by som poradiť.Mám krče v nohách keď spím.Najmä v pravej nohe v lytku.Po poslednom takom krči ma nohy neprestali bolieť ani keď som si ich rozmasírovala a rozcvyčila čo mi predtým vždy pomohlo.Prestala som užívať šumivé magnézium a davam si vápnik,horčík,zinok v tabletách.V práci prevažne sedim.Chodila som behávať,no teraz som už take 3-4 mesiace nebola.....neviete mi poradiť čo to môže byť? Lekára mám v inom meste a moc sa mi k nemu nechce...

schatzi

bola som vykonny a vyborny sportovec,prestala som po otehotneni a este dlhe roky potom som nesportovala ,tiez som mavala strasne krce-kazdu noc, zacala som zase behavat a je to ovela lepsie, znovu sa dostavam do formy a aj krce ustupili, ale mam este jeden problem-modriny velmi casto sa mi robia a niekedy aj bolia, poradte dakujem

mel25odpoveď

Na tu bolesř noh by som vedel pomocť napíšte mi na mail harmonikar22@centrum.sk,alebo zavolajte mobil 0911 753247

mjannik

mel-tieto krče vznikajú z chladu,napr. v noci si chladíš nohy na perine a podobne.Dobre tu pomáha akupunktúra,stačí pichnúť po jednej ihle do lýtok a kŕče zmiznú

mel25

no napchavam sa aj pangaminom....bo mi poradili ze od toho priberiem :) a este som si vsimla ze mam take male zilky fialove po nohach....casto ich mam tazke...spuchnute....pijem malo...snazim sa viac...jaj..neviem este kde moze byt chyba....mozu to byt krcove zili? ak ano co s tym?

[zruseny12]

este ma napadlo,nohy bolia aj ked su oslabene CIEVY a ked ty si pisala,ze vela sedis,mozes mat aj taky problem...
na cievy je dobre brat HEMODIN,alebo DETRALEX...alebo nejake vit. na posilnenie ciev...
a este VAPNIK je dobre si doplnit...
/mne sa robievali modriny a boleli ma.../

Ivka 1

Prirodnymi doplnkami sa da velmi pomoct,nech uz je dovodom trpnutia nedostatok mineralnych latok alebo zle prekrvenie ciev.

mel25

house...cukrovka to nebude....mavam skor nizku hladinu cukru,nizsi tlak...inak nemam ziadne zdravotne tazkosti....par krat mi pod kolenom navrela akoby hrcka..bolestiva...prvy krat tak tri roky dozadu...same to po par tyzdnoch preslo a znova tak po roku...potom opät po roku... a teraz tak posledneho pol roka skoro stale :( .... popravde nechcem k lekarovy preto lebo to budem mat v karte a chcem do statnej sluzby...koli tej nohe to odkladam,lebo sa bojim aby to nezacalo prave ked budu testy...nechcem si to pokaslat

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bolesť nôh - Fórum - ZDRAVIE.sk