Som chranena a pocas sedem dnovej pauzy?Surne :)

zjuzjika

keby ma rozculovala nevedomost inych, tak to by som bola asi stale rozculena :-) toto nie su lentilky , ale lieky, ktore maju hormony a nieco o tom treba vediet, a nie len papat a NIC....

zjuzjika

bubyna ja som kludna, len ma vytaca, ak niekto zacne nieco brat a nic o tom nevie... ved sa o tom snazim citat, alebo sa popytam lekara nie?

zjuzjika

nemas za co, radsej som uz napisala vsetko, pre istotu vies...zaujimave, je, ze ostatne veci vies,ale ci si chranena pocas 7dnovej pauzy to neives....

miselka_a

zjuzjika:dakujem,za odpoved aj ked som sa pytala len na jednu vec a pisala si mi aj to co viem...a monro77 dik,urcite uzijeme :))

zjuzjika

lenze pokial ides nieco uzivat, tak by si mala vediet co a ako... zakladne info treba mat a tie by ti mal dat aj lekar, inak ma tvoju otazku som ti vpodstate ironicky odpovedala uz v mojom prvom prispevku...naco by si brala hak, ak by si nebola chranena pocas 7dnovej pauzy...hm? ano si chranena uz stale, odkedy si ju zacala brat...takze sex moze v pohode byt...samozrejme ze ucinok antiky ovplyvnuje par veci , antibiotika, lubovnik bodkovany, potom ak ju zabudnes uzit alebo ju uzijes neskor ako do 12 hodin ako si mala.... a este ked nahodou zvracias alebo mas hnacku...

miselka_a

Keby som vedela,tak sa asi nepytam,pani dokonala. Ak nemienis odpoved na otazku,tak sa neozyvaj,cakam serioznu odpoved. A keby si citala pozorne,tak by si sa docitala,ze ja som uz hak brala,nie teraz zacinam.

zjuzjika

co mylsis, si alebo nie si? ved ked zacinas brat hak, takby si to vediet mohla, nie? sex to anoô,ale mat o tom zakladne info, to nie.... a naco inak by ti asi ta antika bola hm????????