Poznate to ?!?

anonym_10249

vie mi niekto odpovedat na otazku ....co je to Neo-Penotran...vyzera to ako cipok ...ale v nasej databeze liekov nie je uvedeny...

brunca

jaj givusik sorry dnes mi hrozne blbne net.uz som to mala pre teba vsetko napisane a bum.dnes uz nestiham zajtra poobede-zalozim special temu ako pre nas-hladaj- Naj depresivne kocky! ok? :-) tak si nelam hlavicku a mysli pozitivne bude dobre uvidis!!!

giv

brunka,ked:
1) on si moje cislo pital uz pred rokom,a odvtedy mi ani raz nezavolal. ja som musela ako prva,ked som potrebovala nieco poslat po kamoske. odpisal pekne,aj pomohol vybavit,ale potom znovu nic. naco mu potom bolo to cislo??co si robi zbierku :)))
2)je to ticha povaha...nepoznam ho najlepsie.vsimal si ma a snazil sa nadviazat rozhovor a lepsie ma spoznat,ciele a moj zivot.ale nie som si ista,ked je taky ( pocula som,ze zazil asi velke sklamanie,tak asi z casti preto) ci si budeme povahovo sediet. ja potrebujem vyrovnanejsiu povahu, sebavedomejsiu,aby ma podrzal. nie ze budeme obaja nariekat. potrebujem stale uistovat, potvrdzovat,ze mam hodnotu...nie som si ista,ci to on dokaze :((
pravda je,ze pôsobi ako spravny muz,mudry, ale temperament asi taky ako ja.
3) teraz to bude vyzerat ako predsudok,ale je z Ba :(( viem,ze to je jedno,dolezita je osobnost,srdce,no vedie uplne iny sposob zivota ako ja.to je rozdiel ako velkomesto a dedina.
podstatny je vsak bod 1). naco potom tie pohlady a otazky,ci sa uvidime,ked mi ani nezavola? vsak,ak je hanblivy,tak si snad nieco vymysli, nie? ja som zacala,a on mohol pokracovat.naco sa sprava tak,ze mi kamaratka na beton tvrdila,ze sa mu pacim, a ona je moc vnimava...aj ja som citila,ze sa tak spraval. cim viac nad tym premyslam,brunca,tym menej tomu rozumiem.
:((

brunca

ok mojka budem tu na teba cakat nabrusena ze co sa deje! a riadne ti to vytlciem z hlavy :-)
vsak ja sa teskam neboj mobilek drnci stale :-))) neboj sa ja nie som blba aj keby to nevyslo uz len ten pocit-vies ten zaujem je fajn. no teraz sa citim previnilo ked ty nie si happy.

giv

neviem presne. budem v susednom meste,tak neviem,kedy mi pojde bus naspat.okolo 12-14. pokusim sa vratit skor.
ale ty sa teskaj!!kedy sa mate stretnut?
moja,dobre si ho prespehni a neuver mu vsetko hned v prvy den ;))))

brunca

Boze giv preco nie??? som z teba hrozne smutna! tak som sa tesila dievca ze budes konecne stastna. by som ti to hrozne dopriala ten uzasny pocit ktory mam teraz ja v sebe. co sa deje? zajtra mozes sem? zalozime si temu pre seba ok? a pokeciame.ak chces.nezufaj, nedepkuj,nebud smutna,prosim...