Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

A o5 tie špirály- ale tentokrát do max. 120Sk!

zjuzjika

ja len tak nie velmi k veci , objednavam si len spiralu od amway, stoji okolo 15eur..a aj po polroku je stale perfektna a nevyschla mi...napr od avonu a oriflame nemam rada spiraly, lebo nemaju pre mna vhodne tie stetky na natieranie a prave teito spiraly mi vyschli...takze ja dam radsej viac a vydrzi mi dlho....

katka...

Mne tiez colosall od maybelline vyschla. Nechapala som, lebo dovtedy som pouzivala volume expres a bola som spokojna. Tak si potom kupila len tak narychlo miss sporty a musim povedat, ze je porovnatelna s maybelline. Takze uz ostanem pri nej a usetrim kopec penazi.

jaja:)

Raz som mala s-he spiralu ale nezaujala ma a celkovo cela tato kozmeticka znacka ma nenadchla...jedine laky na nechty su od nich pekne

Lucinka33

Ahoj, ak mas pekne mihalnice, tak ti bude stacit Rimmel Extra Super Lash. Stoji do cca 4 €. Mne sice nepomohla, lebo mam slabe mihalnice, ale na kamoskach, co maju pekne mihalnice vyzera fakt super.

kiol

podla mna aj lacna spirala moze byt dobra aj ked ja lacne nepuzivam..mne robi najlepsie mihalnice define a lash ta zelena..nedavno dom skusila aj dve ine a onicom vratila som sa k tej zelenj inu uz ani nechcem ..

severanka

podľa mňa skús z Dmky S-he... niektoré sú celkom ok...a teraz majú dokonca aj nové... inak neviem... a aj mne collosal volume o dvoch mesiacoch vyschla...ale mne po dvoch mesiacoch všetky špirály vyschnú, lebo ich stále používam...

luciiana

inak este jedna rada-v dm aj 101 predavaju tak v uzadi,v "menej dolezitych regaloch"neviem ako inak to nazvat,napln do spiraly od ceskej firmy REGINA!stoji to len 1,5€ tu je link: www.reginakosmetika.cz
podla mna co sa tyka riasenky,je hlavne aby si vedela narabat s kefkou a aby bola kefka kvalitna,napln je az na tretom mieste,ale neboj tato od reginy nie je vobec zla:)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

A o5 tie špirály- ale tentokrát do max. 120Sk! - Fórum - ZDRAVIE.sk