Zavrate...rychle buchanie srdca...asi zastava a obnova dychania

Príspevok v téme: Zavrate...rychle buchanie srdca...asi zastava a obnova dychania
sasqa

Ahoj,mam problem so zavtatami...nie silnymi len s takym sekundovimi...niekedy sa mi zrychli srdce a nie som si ista ale asi j prestanem dychat..je to vazne len chvilkove takze si to az tak neuvedomuem ..ale vedcinou sa hned potom snazim nadychnut ako keby som dlho nedychala takze si myslim ze to je ako reflex na zastavu..prosim poradte

karioll

to je tak vela pricin,ze sa to neda urcit.v kazdom pripade vzdy platia vseobecne odporucania,ze pit vodu,jest vela zeleniny ovocia,sportovat a pod.mozes mat nizky tlak,alebo cukor,ked to mas rano,ale opakujem,ekg nezisti nic,respektive,ked ekg zisti nieco uz je zle.na diagnostiku je dolezite monitorovat tlak a tep 24 hodin,cize ekg holter a tlakovy holter.potom napriklad echo srdca,to je ultrazvuk,odber krvi,ci mas dostatok mineralov,a potom zatazove ekg,ze budes byciklovat a pritom ti budu merat tlak,tep a robit ekg.no a ked toto vsetko bude negativne,dalej sa to neriesi.to divne bitie srdca,mozu byt neskodne extrasystoly,ale nemusia

+bezmocna18

karioll... a nevies preco som rano slaba, a mam pocit ze mi divne bije srdce? tak slaba som ze sa mi aj hlava toci ked vstanem spostele a tak no... ale na ekg som nedavno bola doktor vravel ze srdce mam v poriadku...

karioll

...
vsetky taketo veci su velmi vazne,zober mamu a utekaj k lekarovi.lepsie jedno vysetrenie zbytocne,ako neskoro

karioll

to so zadrzanim dychu nema nic spolocne,moze ist o neskodne komorove extrasystoly,ked srdce prida uder vo faze plnenia a ty mas dojem,ze vynechalo.v kazdom pripade to treba vysetrit,robi sa ekg,ekg holter,echo srdca,zatazove ekg-ergometria

...

Mne to robi problem, ked sa pokusam zaspat - na sekundu zadrzim dych a srdiecko zacne cudne buchat akoby vynechavalo...

gerdyova

sasqa, presne toto iste mam aj ja!!! uplne nahodou som zalozila celkom podobnu temu, nevedela som to celkom presne vysvetlit, ale presne toto je to co zazivam aj ja