Boli ma cela chrbtica a nohy

Príspevok v téme: Boli ma cela chrbtica a nohy
kamea

Som velmi nestastna zena.Boli ma cela chrbtica a nohy.Najviac ma trapia nohy,pretože neustale v nich pocitujem nejake tlaky,stahovanie,bolest.Hlavne pri státi v nich pocitujem tlaky,pnutie,ktore mi ide až do lýtok.Akonahle sa postavim,tak sa mi napnu.Niekedy ledva navarim obed,pretože tie tlaky su tak silné,že nedokážem na nich stát a musim prestupovat z nohy na nohu.Mávam ich slabe v okolí kolien,ked dlhšie stojím,tak ma začne hupat,vtedy mám velké závraty-pocit na spadnutie.Už som podstupila rôzne vyšetrenia,vybrala som celu paletu liekov,vitamínov,ale nezabrali.Cítim v nich aj nepokoj,hlavne v klude je to najhoršie,je tam dráždivost,a ako keby mi tam niečo stale kmitalo a ide mi to až do žaludka-hrozne niečo.Je to velmi neprijemný pocit,ktory mam po celý den.Pri chôdzi to niekedy rozchodim,ale niekedy nie a vtedy mám pocit že nejdem tak,ako ja chcem.nájde sa tu niekto ,kto by mi poradil,čo robit?aspon zmiernit tieto neustale zle celodenne pocity,VELMI PROSIM-dakujem.

janino29

vyskusala si uz masaž.lebo moze to byt ze ta bolest v nohach je z driekovej chrbtice ktora je zablokovana ak nie tak sa mi ozvy na email janino29@azet.sk ja som v bratislave skusim ta dat do poriadku.

alz-bee

mozno niektorych tym poburim, ale podla mojho nazoru by na mnohe choroby pomohla marihuana...nechapem, preco nie je legalizovana aspon na liecebne ucely, ked je vedecky dokazane, ze naozaj pomaha...pomaha ludom s reumou, so sklerozou multiplex a vseobecne temer so vsetkymi zdravotnymi problemami!...samozrejme to nemusi byt ta konopa indicka, co obsahuje vysoku davku THC a clovek sa z nej zhuli. Stacila by legalizacia aspon tej obycajnej siatej...
kamea, vyskusaj vyfajcit jointa a uvidis, ci pomoze :-)

kamea

lek- mala som už všetky vyšetrenia ,aj laboratorne,no ja sa nevzdavam ,chcem to naozaj zistit,je to važne zlé,ale neviem kde mam ešte ist,za kym..??

lek

Spominala si, ze si bola u neurologa, bolo CT mozgu, EMG, na cievnom. Mala si aj nejake laboratorne vysetrenia? Tvoje tazkosti maju nejaku pricinu a treba po nej patrat, nie vzdy je to lahke, ale bolo by treba za tym ist.

zia

no, takéto stavy ako je bolesť nôh, neistá chôdza, bolesť chrbice, hlavy, závrate.....som mala aj ja a bolo to z depresie.