Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Falosny piercing

Príspevok v téme: Falosny piercing
falpiera

AHOJTE CHCELA BY SOM SI DAT NEJAKU OZDOBU NA TELO ALE NEVIEM CI NIECO JE AKO PIERCING ALE NIE PREPICHOVAT...NIECO AKO FALOSNY PIERCING CO SA NALEPY...MATE S TYMTO NEJAKE NIEKTO SKUSENOSTI?? AK ANO TAK KDE SA TO DA ZOHNAT?? MOHLI BY STE MI NEJAKE LINKY SEM HODIT...VED KED UZ SA DA NALEPIT KAMIENOK DO ZUBA TAK SI MYSLIM ZE AJ TAKE NICO BUDE...:)...DIKY ZATIAL :)

nemo69

Babenky moje .. ked vám rodičia nedovolia si prepichnuť dierku tak sa dá jednoducho poradiť .... Buď si kúpiš nalepovací piercing alebo ten magnetický .. a máš vyriešené

Jaja =)

Aj ja hľadám presne to isté =P
Páči sa mi piercing na nose ale dať prepichnúť si ho nechcem, a aj tak by mi to rodičia nedovolili =D
P.S. Náhodou podľa mňa sú fajn také tie fejky.

vix

cawte ak sa bojite ihly tak v poho ja som mala tiez fobiu a navyse mi ostali pekne jazvy ja mam v oboci a tiez som nosila fake a nikto to nerozoznal.

DominicQa

no nahodou ja mam doma falosny piercing ale nie nalepky ale take dve magneticke gulicky a je to fakt super...ja som sa bala prepichovania bez dovolenia lebo mi to oco nechcem)l dovolit tak som si to viriesila takto a je to naozaj super =) a vobec to neni trapne ako tu niektori tvrdia

Sonullyn

ako ludia toto vase spravanie je trapne!nie kazdemu dovolia rodicia dat si prepichnut jazyk alebo nos tak si daju takyto a podla mna to neni vobec trapne...trochu sa uvedomte ona chcela len niekde kde sa to da zohnat a ne vase sproste nazory ze to je trapne..aj to s tymi kamienkami..aj mne sa to lubi a tiez to tak niekedy nosim a vela ludi mi povedalo ze je to pekne...tak ako prr...sa trosku uvedomte...ked vam rodicia dovolia tak nech sa paci prepichnite si co len chcete ale nie kazdemu to dovolia tak to asi vyriesi takto...napriklad moja kamoske otec nedovoli dat si prepichnut usi tak si dava normalne aj nalepky take trochu hrubsie a je to velmi pekne a nikto si nemysli ze je trapna.. VY STE TRAPNY

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Falosny piercing - Fórum - ZDRAVIE.sk