Falosny piercing

Príspevok v téme: Falosny piercing
falpiera

AHOJTE CHCELA BY SOM SI DAT NEJAKU OZDOBU NA TELO ALE NEVIEM CI NIECO JE AKO PIERCING ALE NIE PREPICHOVAT...NIECO AKO FALOSNY PIERCING CO SA NALEPY...MATE S TYMTO NEJAKE NIEKTO SKUSENOSTI?? AK ANO TAK KDE SA TO DA ZOHNAT?? MOHLI BY STE MI NEJAKE LINKY SEM HODIT...VED KED UZ SA DA NALEPIT KAMIENOK DO ZUBA TAK SI MYSLIM ZE AJ TAKE NICO BUDE...:)...DIKY ZATIAL :)

:DDDD

fake piercingy poznam velmi dobre...ale pride mi to nesmierne trapne! vobec to podla mna nevyzera pekne...ked mas niekde nalepeny kamienok..ked to chces napr na nos, absolutne odporucam prepichnut si ho...ja som si ho prepichovala sama doma,a vobec to neboli..okrem toho, dierka je malicka takze ani vobec nenividno ked tam nic nemas..keby si ho nechcela nosit stale...tot moj skromny nazor...ze to proste vyzera dost od veci take nalepovacky..:-)..takze nie 100 rokov za opicami,skor by som to nazvala ze to neuznavam;-)

kristina111

ok, su to vase nazory, ja ich beriem.
ale chcela by som dodat - ja som si ich nekupovala preto, aby si ludia mysleli, ze je skutocny. samozrejme, ze kazdy pochopi, ze sa nejedna o pravy piercing, ved o to ani nejde. v mojom pripade su to len akoby male nalepovacie kamienky (trosku mimo od piercingu, nie?), ktore na tele vyzeraju dobre a mne sa pacia. slovo nalepovaci piercing je len krycie meno pre tie kamienky, ani piercing by tam nemuselo byt, ale kedze to tak vacsina vola..

kiTuskHa

amys: presne tak :D
ked piercing chces tak si ho daj nie?? ?:Ddost vidno ten rozdiel medzi fejkom a ozajstnym piercom
ja sa furt smejem ked si niekto da fejky :D
nič proti ale ludia co us pierci maju maju na toto asi iny nazor :D
inak sa to da kupit v dakej bizutke alebo tak nejak ...

kristina111

falpiera, myslis taky obycajny nalepovaci piercing? ja take mam. kupila som si ich v Pinku, je to taka "cela sada" malickych nalepovacich piercingov roznych farieb. vzdy sa mi pacili piercingy v nose, ale nikdy som si nos nechcela dat prepischnut, tak som to vyriesila takto:) nosim ho sem-tam, podla toho aky mam momentalne outfit, ci sa mi to hodi k obleceniu, aka je prilezitost a tak. a je to pekne, male, nevyrazne, ked sa mi to nepaci, len to odlepim. a nevydrzia nalepene dlho, to lepidlo nie je velmi slne, cize nepocitaj s tym, ze jeden ten falosny piercing budes mat viac ako den, dva.

falpiera

zlata/y moj/a...ako ten kamienok sa lepi a nic sa nevrta...a ak sa daleko za opicami tak urcite si nic nepocul o fake piercingoch...takze radsej neprispievaj ako robit zo seba idiota!

:DDDD

nalepit kamienok do zuba??..zlata moja to sa vyvrta a vsadi.....a nalepit ozdobu na telo?:D...skus sa olepit samolepkami,to bude prudko efektne....;-)