Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kalanetika

Príspevok v téme: Kalanetika
wer

dievcata,cvicite to niekktora? uz mam asi 2tyzdne ale ze pravidelneho trenningu za sebou,cize ta hodinova zostava mi trva max aj to ked robim 200 opakovani 45 min.ale otazka je ina:) mam siroke boky, niektori to nazyvaju aj tzv.jazdecke nohavice. chcela by som vediet ci niektora z vas nema skusenosti, ci jej to pri tomto cviceni nezmizlo.ak aj nie, budem rada ak mi aj tak napisete ako vam to pomohlo..ak :)

wer

hej mam doma tu modru cize podla nej fungujem.v domacej kniznici som nasla sice aj cantienicu.ta je zevraj ucinejsia ako normalna kalanetika ale ked som to skusala cvicit tak aj tie cviky su uz len tazke na pochopenie:D. a to cvicenie mam pocitt ze viemako sa cvici,ale to sa netocis nahodou v pase? by som povedala, ze je to podobne aj cviceniu na rotane(aj ta sa niekde doma najde:D)

toccara

Wer cvicis podla knihy? ja jj a ak si pustim neaku hudbu tak je to celkom v pohode, a hlavne ak vidim neake vysledky. Chodila som do fitka, ale lepsie doma v pohodli ze sa mozes hned aj sprchnut lahnut, a hlavne ze sa nemusim hanbit za svoje sunky pred ostatnymi :DDDInak na boky je velmi dobre 1 cvik, fu ako to vysvetlit, no das na ramena neaku dlhu tycku(ja som pouzila taky valec na cesto :D) zavesis cez tycku ruky a sa otacas na jednu a druhu stranu, tiez musis neakych 200 obratov urobit aby bol viditelny vysledok.

wer

toccara no ja som presne na tom tak isto..dieta to ze by som ju dodrzala nehrozi:D a pravda je tiez ze hoci je kalanetika uspavajuca bavi ma ju cvicit a neviem preco:D

suzen_

ja mam tiez siroke boky geneticky danne a ploche rucho..od zakladou som zmenila stravovanie+pohyb..schudla som cez 15 kg a z 94 cm bokov je 79 cm

takze upravit stravu a cvicenie myslim pomoze..ale neda sa schudnut cielene len z jedneho miesta..budes chudnut z celeho tela

toccara

Ahoj Wer! ja kalanetiku cvicim doma asi 2 tyzdne, ale robim iba cviky na brusko a na zadocek.Experimentovala som s roznymi dietami, ale ani jednu som nedokazala dodrzas:D Cvicila som s dvd-ckami max mi to vydrzalo tyzden. Ale kalanetika ma bavi aj ked vyzera nudne. Vaha sa mi zatial nepohla ale vidim mensie zmeny na sebe, mam urcite mensie brusko a zadocek sa mi vyformoval, aj ked kniha pise ze by som mala dodrziavat od zahrievania az do konca, ja cvicim iba niektore cviky a aj tak mi to poomaha

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kalanetika - Fórum - ZDRAVIE.sk