Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Depresie, stresy, uzkost napatie - tabletky na ukludnenie

Bucinka

PERSEN, AJ PERSEN FORTE sú len bylinky a kapsuliach.. to ťa nijako neovplyvňuje, iba si myslíš, že ti pomáhajú... ja som sa raz predávkovala a doktor sa mi vysmial, ked som spomenula persen.. neverte všetkému, čo si tu píšete, radšej cho´dte psychiatrovi, nie je to žiadna hanba

Kucera

Caute

Nikomu sa neda poradit takto cez internet.
Tabletky by som odporucal len v krajnom pripade.
Depresia,uzkost,sklucenie - vsetko sa okolo cloveka kruti v akomsi bludnom kruhu,ale treba sa postavit najma podstate kazdehu problemu a snazit sa hladat riesenie z akehokolvek uhla pohladu.
Tabletky Ti nepomozu,neodstrania problem,len ho kratkodobo zamaskaju a coskoro zbadas ze si na nich zavisly a bez nich su potom Tvoje stavy znasobene.
Dalej si uvedomte,ze nimi stracate svoju podstatu osobnosti, otupiete,nebudete uz citit skoro ziadne pocity,straty pamate,spomalenie reakcii,ohrozenie zivota.
Mnozstvo ludi to tu moze komentovat akokolvek chce. Nech sa paci,bez zajtra opat do ordninacie,daj si predpisat 3 balenia Lex najlepsie 3 mg, k nemu najlepsie xanax,ak by Ti nahodou nezaberal akoze lex.
Psychiatri nie su hlupaci, ste pre nich len ludia,ktori cim viac su zavislejsi,tym castejsie budu chodit a budu na Vas pekne zarabat.
Nehovorim uz vobec o znamom,ktory si v pohode kupoval od niekoho frontiny za 100 €.
Dobry psycholog,priatel,rodic, surodenec je tisic krat viac ako tabletka .
Ries jadro veci.
Ak chces skoncovat s tabletami,vyhladaj odbornu pomoc,bez nej je neuveritelne tazke prestat. A ohrozujes svoje zdravie i zdravie okolia.

Radsej knihu ( to si neodpustim )

orvel

Ten dotyčny,alebo dotyčna,čo radi,,,ake lieky,majte rozum,vzchopte sa atd....asi ani šajnnema,čo je depresia a stav spojený s ňou,ked tu píše take bludy,akože je niekt labilny atd...on,ona bymal za taketo neodborne pohlady a nazor vyhladať lekara,,,neliečena dlhodoba depresia zabija,,,

ika tika

Mala som velmi tazky pol rok. skoro mi umrela 30r.sestra.,atd..Nevladala som uz ani vstat s postele.mam 4rocn.dcerku. Zasla som za psichiatrickou.uz 5mesiacov beriem lieky escitalopram a aj iny na depresiu.ZMENIL SA MI ZIVOT.dakujem si,kazdy den ze som sa rohodla,neodkladat!! zijem v ZAHRANICI.A AJ TAK SOM zdvihla rit,a zasla k lekarovi,ked som bola n SK. BUDEM SA LIECIT DLHODOBO..VSETKO SA DA LEN TREBA CHCIET!!!!!!MAT SA DOBRE!! TABLETY BEZ PREDPISU,SU VSETKO OBLBOVAKY!! LEN LEKAR VIE CO PRESNE PREDPISAT,MUSI TA VIDIET, TVOJE REKACIE,TVOJ PRIBEH.

SSXH

Persen pomaha, no netusim, ci sa neprestal vyrabat. Pozor vsak, nemiesat ho ani len s cajom na upokojenie, ma potom halucinogenne ucinky.

Problemom pri uzivani tohto lieku je tiez, ze znizuje koncentraciu, takze ak ta cakaju skusky, urcite si ho nedavaj, ale inak mozes. Budes sa citit mierne otapena, mozno aj dezorientovana, ale ma to slubeny upokojujuci efekt.

Dalej je tu samotna Valeriana lekarska, jedna z ingrediencii Persenu, ktora je volne dostupna v lekarni za cca. 2€. Toto by som urcite doporucil, je to fajn.

Najlepsie su pochopitelne lieky, ktore su zalozene na prirodnej baze, teda bylinky, caje, ziadne tabletky.

Bony-SX

Nezerte tabletky na ukludnenie, ste normalny?... och boze... radsej sa nad sebou zamyslite, zoberte vsetko sebavedomie ktore mate, aj to ktore ostalo v topankach a v rohu izby a postavte sa opat na nohy.. nenechajte sa lamat preboha... nic vas nemoze zlomit..!

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Depresie, stresy, uzkost napatie - tabletky na ukludnenie - Fórum - ZDRAVIE.sk