Depresie, stresy, uzkost napatie - tabletky na ukludnenie

marekmarko

moze niekto poradit ci lieky na ukludnenie su dobre ci clovek casom si nezvykne alebo ci ich potom musi brat lebo bez nich uz nevie komunikovat a spravat sa normalne v spolocnosti viete my nieco na to napisa? dakujem

sobica8

dobry vecer.. poradte mi nejake lieky na ukludnenie a nervy bez predpisu prosim..vyskusala som aj lieky od psychiatricky ale mali slaby ucinok.Vopred dakujem.

kristina111

sim_Salabim, ake lieky si si nechala doma? mala si predpisane ADcka?
pokial beries "silnejsie lieky" typu Neurol, Lexaurin, Xanax a podobne lekarsky predpisovane lieky, tie z lekarne ti nezaberu.. bohuzial.. v lekarni zozenies lieky zvacsa na prirodnej baze, ktore su robene z bylienik, preto maju slabsi ucinok a zaberu len pri slabsich formach uzkosti..
na aky dlhy cas si odcestovana?
neviem co ti poradit, neviem ake konkretne lieky uzivas.. neviem v akej krajine si, a tak neviem ci zozenies rovnake lieky ako tu na SVK.. asi najlepsie urobis, ak pojdes do lekarne, povies im aky problem sa u teba vyskytol a ake lieky by ti boli ochotni ponuknut.. viem, ze obcas su lekarnici ochotni vydat aj take lieky, ktore su na lekarsky predpis.. nie vsade sa s tym stretnes, ale poznam par pripadov, kedy v lekarni boli skutocne ochotni taketo lieky vydat.. mozno sa to podari aj tebe, pokial si odcestovana, aby si to tam zvladla, ak tie lieky surne potrebujes..
potom ma napada este jedna moznost - poprosit niekoho, aby ti tie lieky poslal.. nemam s tym skusenost, neviem ako presne, ale hadam by sa to nejako dalo zrealizovat.. (odvijam sa stale od stavu, ze tie lieky surne potrebujes)
zatial ti poradim asi tolkoto.. snaz sa troska upokojit, viem, ze je to v momentalnej tvojej situacii tazke, ale snaz sa.. ak mas moznost, uvar si medovkovy caj, ten upokojuje, pravidelne ho popijaj.. dobre je aj megnazium na upokojenie.. len neviem v akej konkretnej situacii si, co mas moznost si zakupit a co nie, tak tazko sa radi.. hlavne, vecer si chod skor lahnut a dobre sa vyspi.. pred spanim nemysli na nic zle, mysli na nejake prijemne veci..
drzim palce!

sim_Salabim

dobry den,som odcestovana a potrebujem poradiť,lebo sa zblaznim,,,som dosť psychicky labilny človek,mam slabu pychiku,mala som kvoli tomu aj zdravotne problemy,chodila som ku psychologičke aj psychiatričke,dostala som tabletky na ukludnenie,lenže nechala som ich doma,,, mame určite rodinne problemy,neviem ako ich mam zvladať,čo mam robiť,citim sa už ako blazon,nevnimam veci normalne,neviem ako sa mam s tym vysporiadať,aj ked mamka mi povedala,že bude dobre.idem sa z toho zblazniť,že sa nam problemy hrnu jedna radosť ,mam takmer 20,ale mam pocit,že bud skončim na psychiatrii,alebo zomrem na infarkt... potrebujem važne poradiť :( alebo aspon nejake tabletky na ukludnenie... prosim,dakujem

......

lussie,nezahrávaj sa zo zdravým.Môžem ti poradiť sedatif je to homeopatikum alebo magne B6 to je super,len to musíš užívať pravidelne.Ďalej sú to čaje na nervy a uk+udnenie.Všetko je to na prírodnej báze.Ďalej už len neurol a lexaurin ale pozor sú návykové a ďalej len antidepresíva.Toto všetko je len na lekársky predpis.Lexaurin a neurol ti predpíše aj obvodná lekárka,ale radšej by som to riešila psychológom