Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ANDREJ...

Príspevok v téme: ANDREJ...
ti.ti.ti

Andrej odkedy ste upravili stránku čo som dávala prezývky nič neprijmete.titi som dávala,tiež bibi,titi som mala aj s emailom.Nič nezoberie musela som vymislieť nové prezývky.Otvorila som niečo tam som mala moju prezývku k téme a 2-krát ma už neberie.ze niekto už podobnu prezývku použiva.Tak teraz ako je to.Pokial ste nerobili nejaké novoty fungovalo to.Cakám odpoved.Vdaka

zjuzjika

ok, len som bola prekvapena, ked osm zbadala, ze taky nick pouziva aj niekto iny...ja zaregistrovana osm uz davno a ten som pouzivala len tak, ked sa mi chcelo...dik za odpoved

Andrej

nezaregistrovany nick moze pouzit kto chce. Ci nahodou alebo schvalne. Ziadne obmedzenie neexistuje.
Riesenie je jedine: registracia. Vtedy sa nick viaze len na konkretnu osobu, ktora vie meno a heslo.

zjuzjika

mna by zaujimalo , ze preco pod jedynm nickom tu vystupovali dve osoby...ja som ho pouzivala malokedy, (bol to nezaregistrovany nick) ale napr aj druha baba ho v jpohode pouzivala.... co mi poviete na toto...

Andrej

Ako si u nas registrovana a vies pod akym mailo, staci ist na www.zdravie.sk a system ti posle heslo.

Inak ostava ozaj len nova registracia.

PS: neista prezyvka je nevyhoda neregistrovanych. Nikdy nevies, kedy pride niekto iny a pouzije ju. Pri >200tis. navstevnikov za mesiac to nie je az taky problem. :)

ti.ti.ti

Jilk to nič nemám čo ti prepáčit.Teraz som išla na iné staršie moje heslo,baby ani ten už nefunguje.Zaregistrovsť sa momentálne nechcem,takže iné mi nezostáva len vymyslieť novu prezývku.Ked ani tak nezoberie,ked tam mám email.Vsak ten podobný nemôže mať taký isty email.No čo už si nepomôžem...

Macca

Problem je v tom, ze sa niekto registroval pod tymito menami (titi, bibi). Tym padom neregistrovany uzivatel tieto mena nemoze pouzivat.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ANDREJ... - Fórum - ZDRAVIE.sk