Z KTOREJ SA PRIBERA?HAK PORADTE

zjuzjika

ten problem s mojou vahou sa naskytol, ked som v zime prekonala streptokoka a odvtedy nemozem pribrat.... k obvodnej som chodila kazdu chvilu aj ma posielala, robila kazdy mesiac testy a vsetky su ukazkove...

zjuzjika

hm a ty si myslis, ze ja sedim doma a neriesim ten problem , ze nemozem pribrat? no to asi tazko, vies dost ma sere, ze mam iba neakcyh ubohych 48kg a co mam robit...jednoducho t onejde...testy mam vsetky v poriadku, tak uz nevedia co so mnou.... a ohladom tej hak uvidim co mi povie lekar na preventivke, tam to s nim budem konzultovat... aj nasadi inu, skusim inu, ak mi povie aby som vysadila, tak vysadim

hm

boze baby to nemyslite vazne....., na kazdeho posobi HAK inak..., aj ja by som rada pribrala ale napriklad z jednej HAK som schudla co som nechcela....,ked mas problem pribrat tak sa obrat na obvodnu lekarku...,
a kvoli tomu spineniu, nechces si dat dlhsiu prestavku? dufam ze ti nejdes HAK ktora ti bude "sediet" :)

CMu_Q

z pecen.testov sa zisti minimum,viem z vlastn. skusenostiii ... bohuzial . ja som ich stale mala ukazkove a pritom mi hak riadne zasiahla zdravie...

zjuzjika

mne uz to je jedno. ak povie vysadit, tak vysadim, a neak sa zariadime, ak mi da dalsiu, skusim dalsiu, ale uz som priatelovi povedala, ze ma to uz takto nebavi a ze este jednu skusim a to je prave tato, co beriem a ze potom ak nesadne, tak koncim.... uvidim mudrejsia budem o mesiac... a dovtedy sa mozem este trapit...vies najpohodlnejsie by bolo, keby osm mala hak ale ak mi povei, ze uz mi ziadna nebude robit dobre, tak s nou koncim ..... a som zvedava na pecenove testy ako mi dopadnu, ak tam bude co i len mala odchylka, tez som povedala, ze potom konec....