Z KTOREJ SA PRIBERA?HAK PORADTE

niekto

niekto
29/04/2009 20:50

jj ale okrem toho zvysuje chut do jedla

severanka
29/04/2009 19:59

z HAK sa nepriberá...)HAk ti maximálne zadrží vodu v tele.

staci citat ale to by ste prisli o zabavu ...

ako prepac nie nebral som to ale napisal som to iste ale preto ze som chlap tak to nemoze byt spravne
by ma zaujimalo ze ci mas taketo predsutky aj voci gynekologom ....

zjuzjika

niekto ty s azobud, nikde si nenapisal, ze zadrziava vodu, iba ze zvysuje chut do jedla...a ano budeme sa do teba navazat stale., lebo ty nie si baba a nikdy si tabletky neuzival, tak o tom vies velke gulove.... radsej sa zapajaj do inych diskusii, aj chlapi maju problemy, pomoz im tam

niekto

ja neviem tak cmu_q napisala to iste co ja ze sa uklada voda a ze sazvysuje chut ale preto ze som to sem napisal ja tak som idiot
ale jej date zapravdu
sa zobudte baby ....

zjuzjika

niekto a ked zacnes uzivat antiku aj ty, pootm sa s tebou mozme o tom bavit...dokial nevyskusas, tak daj pokoj....

zjuzjika

ak ma niekto dobry metabolizmus, tak mu nepomoze ani jedlo z mcdonaldu a podobnych obchodov... a inak niekto uz si ozaj trapny, zaujimave je ze mne lekar pvedal, ze z hak sa nepribera, to len baby vzdy maju vyhovorku, ked nahodou priberu a ako pisala cmuq, telo sa ti naplni vodou... a takisto sa baby odvolavaju na velku chut do jedla, aby sa mali na co vyhovorit.... ja napt jem ako predtym dokonca ajviac mozno a este som schudla, no to je zaujimave...a chod do chlapskych tem a neoxiduj medzi babami stale....

CMu_Q

necem sa vam do toho miesta, ale ak sa bavite o zvysenej chuti do jedla pocas uzivania HAK, tak podla informacii, ktore mi poskytli 2 opytani ganekologovia, tak to je pravda!...

Ide o to, ze stoja si za nazorom, ze z HAK sa nepribera, maximalne sa organizmus naleje vodou a pokial sa niekto stazuje ze pribral (bez vody), tak je to tym, ze nedodrziaval spravnu zivotospravu, HAK sama o sebe zvysuje chut do jedla (aj mne sa tak stalo, ked som uzuvala HAK), ale nepribrala somm - ja mam na to geny... ale niekto iny pribrat moze... tot.vse.

severanka

niekot: bodaj by ti odpojili internet... by bol svätý pokoj raz a navždy... nie, zasenemáš pravdu, lenže stebou sa diskutovať nedá, a ak ty považuješ za smerodajné to, čo sem kedy aká baba napísala, tak si fakt idiot

niekto

12345698 ked sa ti moj prispevok nepaci alebo mas pocit ze tam su uvedene nespravne informacie kludne si stebou o tom budem diskutovat ale na tvoje narazky reagovat nemienim :oP