prečo by to spravil driclor ??

cajik

pot sa vylucuje celym telom,nielen pod pazuchou...a keby bolo potlacanie potenia tak skodlive,tak by nevyrabali ani antiperspiranty

Livien

Zdravím.... chcela by som sa opýtať, že čo sa s tým potom stane, pretože pokiaľ ja viem tak to je prirodzený proces... a ešte či sa potom neprejavia výsledky iným vadom... ďakujem..

cajik

Hmm,no je mozne ze to je z antiperspirantu..Len som fakt myslela ze sa nebudem voobec potit.Teraz som si dala vcera zas Driclor tak uvidime

driiiicloric

ale ved ty ho ráno umyješ, a potom si dáš dezodorant. tak tie škvrny asi mas z toho deo, a ne z dricloru.

simuska

myslim ze driclor je dobra vecicka,ale nevyhodu ma asi taku ze tam pise ze 24 hod.pred a po pouziti dricloru sa nesmu pouzivat depilacne kremy a podpazusie sa nesmie holit.no myslim ze to je dost blbe,pretoze nikto asi nechce chodit zarasteny ako opica..

dajen1

Vsetci tu pisete o skvrnach z dricloru,ja ho pouzivam raz za 4 dni nikdy sa po nom nepotim a neviem teda v com periete ked vam nezidu flaky na to treba persil gel a vsetko zmizne...

cajik

Hmm,noo,obcas sa mi to na tom tricku stavalo,ale len malinke skvrny.Ale ked som si dala driclor,tak som myslela ze sa potit nebudeeeem predsa,tak sa cudujem ako je to mozne :D

whee_ee

no tak potom neviem:)) ma len tak napadlo, lebo viem, ze skvrny mozu vzniknut, ked sa neumyje..ale na svetlych trickach je to asi normalne... :)