Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kozmetika WELEDA

akzujs

Cistiace mlieko zatial nemam, aktualne pouzivam cistiace tonikum 2 v 1 a som velmi spokojna, plet je vycistena, krasne prevonana, svieza. Odporucam vyskusat :)

simka111

Momentálne skúšam určité vzorky kozmetiky Weleda a som maximalne spokojná. Mandľové telové mlieko na citlivú pokožku neskutočne krásne vonia, ako marcipán :),konzistenciou mi pripomína jogurt, je ľahké, jemné a pokožku dokonale premasti bez toho aby ostala mastná. Z tejto mandľovej rady si planujem kupiť sprchový gel aj telove mlieko.
Jemná sprchová emulzia granatové jablko a arnikový sprchový gel sú tiež super, mam aj brezový olej na celulitídu, ma neskutočne silnú ale krásnu vônu, učinky sa dúfam dostavia po dlhšom používaní.
Denný kosatcový krem-ľahký - zatiaľ som spokojná, verim že mi stav pleti nezhorši, mam aj polomastný ale ten plýnujem skúsiť až počas zimy

Takže ja som zatiaľ spokojna,škoda že nemám možnosť skúsiť vzorku z každeho produktu, jedine čo mi trocha vadí je cena, ale za kavlitu sa plati.

Mate niekto skúsenosti s kosatcovým kremom a s čistiacim mliekom weleda ???

mpacanova

ahoj, ja mám s weledou úžasné skúsenosti! Používam od nich veľa vecí, ktoré sa mi osvedčili. Mám suchú pleť a mandľová kozmetika je pre ňu záchrana. Majú úžasné čistiace mlieko, ktoré je veľmi jemné, ale zároveň super odlíči a vôbec po ňom nemáte pocit napnutej pleti. Ďalej na noc využívam mandľový olej, ktorý je nielen úžasný pre pleť, ale aj na vlasy, odlíčenie očí a nechty. Stav pleti sa mi výrazne zlepšil a v zimných mesiacoch sa ho chystám používať aj cez deň. Je to malý zázrak a určite ho odporúčam! Naviac milujem sprchovacie gély a telové krémy, momentálne mám rakytníkovú radu, ktorá má úžasnú vôňu. Okrem týchto všetkých výhod je jednou veľkou výhodou, že kozmetika weleda je 100% prírodná.

horatio

rathanova - vo fialovom obale, mne velmi vyhovuje, je osviezujuca a striedam ju s modrou solnou, ktora podla mna bieli zuby, aspon ja mam taky pocit, pouzivam ju rano a vecer rathanovu. vrelo odporucam obe. az tak velmi nepenia, ale to je u prirodnych past a samponoch normalne. ja s tym nemam problem.

inanitka

ja používam cold cream taky oranžový lebo som alergicka na zimu a vyraky mi uplne zmizli ked začalo chaldne počasie,okamžite som si ju natrela a vyraok nikde:)) takže ja som maximalne spokojna, a použivala som aj kedysi nočny krem tie bol dobry,a teraz chcem vyskušať niečo na vlasy no musim si najskor prečítať čo sa o tom prípravku hovorí :)

Mery1234

Ahoj. Ja už asi 2 rok používam rozmarinovu vodu na vlasy. Vlasy mi po nej zhustli a su krasne zdrave. Používam ju každy deň. Nevyhoda je, keď si ju ideš objednať musiš si objednať nad 20 eur čo je 3 flastičky. Ale inač je riadne super, stoji za to.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.