http://www.chudnutie-ako.sk/

karlicka

ja som podla nich už schudla 23kíl a idem ďalej. celkovo som už schudla 51kíl :)od roku 2005.sme tam super partia

slecna.a

Tak drzim ti palce:-)

Ved aj Tatarka je zevraj natural;-)

Inak stranka chudnutie.sk celkom v pohode,s par vecmi sice nesuhlasim (stale vsak lepsie ako nezmyselne diety)a je na moj vkus trochu neprehladna a zaplnena reklamou aj na nie prilis super veci...

miro.83

slecna.a: Aj to raz bude. ;)
65 kil som mal v case ked som dodrzoval rady na tej stranke plus som behaval kazdy druhy den 12 kilometrov. t.j. 4 roky do zadu. Od vtedy som posilovanim presiel mensou upravou.

zabicka1611

majka - a robis si caj...?? mne na naduvanie pomaha zeleny a zihlavovy ale teraz ho uz pijem len na precistenie lebo uz problem s naduvanim nemavam!! :)

miro.83

Ak ma pamät neklame tak tam daco miro pise aj o vazeni sa. Okrem toho mala by si sa vazit raz do tyzdna a to ranno.

miro.83

Pisal som troska mimo temy. A na tvoju otazku sa neda odpovedat. Idealne by si mala schudnut za tyzden maximalne kilo.

majuska_

napr. nechapem ako je mozne, ze som rano mala 77 a citila som sa fajn a teraz, ked som sa citila moc ojedena, tak ma zaujimalo len tak nahodou, ze kolko asi mozem vazit. a mam 80... chore. musim sa prestat vazit. ja viem. ale aj napriek tomu mi vadi ze mi vaha tak otrasne kolise a ze nikdy neschudnem

majuska_

zabicka, ja viem, ze su tam dobre rady. ale napr. ja ked vypijem 2 l vody (ako napr. dnes) a najem sa 5x denne, tak mi to brusko sa nafukne. co mam robit aby sa mi nenafukovalo? citim sa strasne napraskana. a snazim sa aj sportovat (plavanie, speening, byciklovanie, obcas beh). a to pravidelne.