Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

tzv. pracacia chripka

Príspevok v téme: tzv. pracacia chripka
lila1356

no asi neni nikto kto by o tom uz nepocul, ja sa chystam tento tyzden letiet na SK (z Londyna) a prave teraz citim ze budem chora, lenze to je samozrejme obycajna choroba z prechladnutia (byvam tu v Londyne kazdy mesiac chora), a teraz neviem ako na to reagovat pisalo sa ze kazdy kto bude cestovat a sa mu prejavia priznaky chripky tak by sa mal preventivne ozvat ale ked viem ze je to moje zvycajne ochorenie?

lila1356

no ved ja viem ze som v poriadku, len proste ma tak napadlo ze ked ma tam uvidia ini ludia ako napr. kaslem v lietadle tak aby sa nezacali obavat, ja mam proste ak som tu oslabenu imunitu (a este k tomu pracujem s mnohymi detmi) tak potom som stale chora

hunt

Ostan tam kde si. neopovaz sa tu prist,my nechceme tu pre teba poumierat. Už 2ja slovaci prisli tu z mexika s tou chripkou naco sem isli,nechapem nezodpovednost takýchto ludí. Takze sed si tam my ta tu nepotrebujeme.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

tzv. pracacia chripka - Fórum - ZDRAVIE.sk