Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vyzmyvanie vlasov

Príspevok v téme: vyzmyvanie vlasov
bigl

Odjakziva som mala tmave vlasy,raz som si dala u kadernicky spravit blond melir a teraz ked uz melir nechcem,vzdy ked sa zafarbim farba sa mi vyzmyva uz po 2tyzdnoch a ten blond melir mam znova.Chcem zase cele tmave vlasy bez meliru,kolko krat sa budem musiet este farbit aby mi to zmizlo?A aku farbu si mam kupit,ktora by to najlepsie prekryla?Uz som sa farbila odvtedy asi 5krat a stale ten melir vidno

monro

Ahoj, ja som tiez roky nosila blond melir v tmavych vlasoch a kedze ma to prestalo bavit, hodila som si palette color shampoo svetlohnedz a krasne mi to prekrylo. Umyvam si vlasy kazdy druhy den a blond zacal vychadzat tak po 6tich tyzdnoch. Teraz mam gastanovy sampon uz 8 tyzdnov a po melire ani stopy.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.