Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

KONTAKTNE SOSOVKY-rocne

Príspevok v téme: KONTAKTNE SOSOVKY-rocne
luciiana

ahoj,nedavno som zistila,ze nevidim dobre do dialky,zistili mi dioptrie 0,75.Ocny mi predpisal okuliare,ale no ja neviem...mne okuliare nepristanu,iba ak tak slnecne:)
Uz som si ich aj vybrala,ale neviem ci v nich dokazem chodit po ulici.Co takto sosovky?Ja sa do nich moc nevyznam,tak chcem vediet co vlastne pri nich vsetko treba kupit,kolko to vsetko stoji...A hlavne sa chcem opytat na ROCNE sosovky-kolko stoja,podla nazvu som usudila,ze sa daju pouzivat cely rok,co je vyhodnejsie nez mesacne,nie?Inak uz som sa raz na ne pytala v optike,len tak zbezne a vraveli,ze mam len 0,75 dioptrie,ze to by som este sosovky ani nemohla mat...ale ja tie okuliare nechcem,ale sosovky su asi prilis fin.narocne

....

V prvom rade si musis sosovky vyskusat ako bude na nich reagovat oko.Ja som tiez nosil sosovky,ale moje oci boli proti.Tak mi zavazdaju na nose okuliare.A nakup cez net tiez odporucam.Viem stranky so super cenami,ale asi mi ich bloknu,ked to tu zverejnim.

ivana0101

tak ja pouzivam 2 roky sosovky. mam mesacne, na internete najdes sosovky za skvele ceny, kupovala som v obchode balenie za 1300 a na nete za 900 tie iste... vzdy nacas, pekne v zaruke a neporusene... takze treba to aj takto pozriet...
najvyhodnejsie cenovo su rocne... najvyhodnejsie z hygienickej stranky su denne... najlepsi kompromis su mesacne... ale zas to si musi kazdy vybrat sam co mu vyhovuje...

zjuzjika

ja nosim sosovky urcene na mesacne nosenie a takisto mam jedno oko len -0.75 dioptrie a ziadne problemy s tym neboli.... platila som 4000sk na polrok,ale to som mala mylsim ze akciu a dali mi k tomu aj roztok...inak velke baleni eroztoku stoji okolo 20 eur...a ja mam znacku sosoviek Soflens....

bella1988

Ahoj ja nosim kontaktne sosovky uz asi piaty rok a neviem si ich vynachvalit. kazdemu kto nosi okuliare odporucam. mne okuliari uz liezli na nervy zavadzali mi prekazali. a o sosovkach ani nevies takze si myslim ze nemas preco vahat. nemyslim si ze by mal byt problem ze mas iba slabsie dioptrie. ja osobne pouzivam 14dnove sosovky od znacky Acuvue. ale o tych rocnych som veru nikdy nepocula. to je asi daka nova vychytavka nie? ale mevem ci to je dobre...mne doktor hovoril ze cim je dlhsie sosovky pouzivana tym je to horsie. najzdravsie su tie jednodnove. inak stoji ma to jedno balenie tam su 3 pary dvojtyzdnovych sosoviek = cca 1200sk mylsim a plus si musis sem tam kupovat roztoky ked sa ti minie ten stoji okolo 500sk. ako ja si hovorim ze za tie prachy co som do toho investovala som uz mohla mat laserovu operaciu a pokoj :D ale sak mozno niekedy v buducnosti :) hadam som ti pomohla

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

KONTAKTNE SOSOVKY-rocne - Fórum - ZDRAVIE.sk