Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: pohlavne choroby...

Príspevok v téme: pohlavne choroby...
garrido77

mal som sex z prostitutkov z ulice... trapi ma to lebo neviem co ma to napadlo... bolo troska popite a partia chlapcov narazi na prostitutku...nemal som dlhsie sex a este ten alkohol... ale cely cas som mal kondom mozem mat nejaku pohlavnu chorobu??? po akom dlhom case po tom sexe mam ist k lekarovy? a mam ist k obvodnemu ci vyhladat nejakeho odbornika??

MilanSVK

Je tu dáky odborník na tieto veci? Ja mám dáke pupáčiky na na vajciach ale už strašne dlho. Ani neviem do kedy a neviem či to je choroba lebo to tak má byť, lebo som nemal ešte žiadny pohlavný styk. A ku doktorovi sa mi s týmto moc nechce.

polo123

Stetky su nato , aby sa sukali a navyse si mal ochranu. Keby si nemal a stetka je chora, tak by si nemusel dostat nic s ochranou je tato sanca vyse 90 percentna.
Vycitky si z toho robit nemusis. Zeny tomu nechapu ;)

asdf123

chudak alebo nie, urobil si chybu ale to asi vies aj sam... hlavne kym nevies ci si urcite zdravy nesexuj aby si nahodou nieco neroznasal!

garrido77

alz-bee dakujem ze ma aspon troska chapes.... dufam ze naozaj stoho nebude nic... urcite uz taku hlupost neurobim.

lenka345

chytil mohol cokolvek od hepatitidy a inych infekcnych ochoreni, mne je len luto ze poistovne vyhadzuju peniaze za takykto zmrdov ci smadov co si honia takto vtaka, ale ked je ozaj niekto chory co si to sam nesposobil tak vtedy nikto nic neriesi, dobre mu tak, nech cosi chytil aspon si to zapamata

alz-bee

lenka345: ale ved kazdy spravi obcas v zivote nejaku blbost a sam pise, ze ho to trapi, takze myslim, ze si nezasluzi hned pomenovanie chudak...no ale kolko ludi, tolko chuti-to je jasne:)
garrido77: neviem, ci mozes ocakavat daku chorobu...kondom by mal chranit, ale napriklad az mala ta zenska kondylomy (genitalne bradavice), tak pri tych nepomaha ani kondom, lebo ich virus je mensi, nez pory kondomu. Inkubacna doba je u takychto chorob rozna. Mozes mat v sebe virus aj niekolko mesiacov a neobjavi sa ti..kazdopadne keby sa ti aj nieco objavilo, tak musis ist najprv k obvodnemu a ten ta potom posle zrejme ku koznemu. Alebo proste chod k doktorke a povedz jej, ze si chces dat spravit testy na pohlavne choroby. A budes kludnejsi:) drzim palce

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

pohlavne choroby... - Fórum - ZDRAVIE.sk