ľúbim ho, ale ubližuje mi...

Príspevok v téme: ľúbim ho, ale ubližuje mi...
jasmika

Ahojte. Môj problém spočíva v tom, že môj manžel je čoraz viac agresívnejší. Nahnevá sa pre maličkosti. Veľmi ma ľúbi, to viem, az prehnane je na mne závislý, ale keď sa u nás strhne hádka, tak niekedy aj s fackami. Ďá sa s tým ešte niečo robiť???Zatiaľ nemáme deti a niektorí mi hovoria aby som od neho odyšla,že mi nič v tom nebráni, ale ja mám pocit, že nemám kam ísť. Keby som mala deti tak by som bola viac rozhodnutá odíjsť.

jajka001_

myslim ze problem mas hlavne ty. ak ti pripada normalne ze ta bije, mas problem so sebauctou - psychologicka ti nepomohla? ze ho stale lubis aj ked ta bije? kym si sama, trpis len ty. ked pridu deti, ty budes vinna za to ze maju takeho otca. rozmyslaj nad buducnostou.

jasmika

bola som už aj u psychologičky s tým problémom, a ona mi povedala, že ona sa tomu nečuduje, pretože vyrastal v rodine, kde ho to naučili. Kde matka má najmenej čo povedať.Veľmi ho ľúbia aj otec aj mama a dávajú mu najavo aký je dôležitý.A ja som už bola s ním tehotná ale potratila som.A po tejto skúsenosti som sa do neho zaľúbila ešte viac.

jajka001_

ked on riesi problemy nasilim, zrejme to ma v sebe a ani tvoje rozhodnutie ze sa nenechas bit ti nepomoze. ale skutocnost, ze ty sa bit nechas, jeho spravanie len umocnuje a bude sa to zhorsovat. ked sa rozides s nim a najdes si noveho partnera, nenechaj sa uz nikdy nikym biť!!!!

sisisissi22

Lahko sa mi napise, bez kade lahsie...tebe sa o tazsie vykona,no ver ze budes len a len rada. Laska a facky? To neide dokopy, naozaj nie.

sweet_lolitta

Ahoj, je mi to strasne luto, ze tak trpis, no urcite citis, ze fyzicke nasilie na zene a najma to, ktore pacha milovany clovek je najbolestivejsie. Nie si stastna, lebo by si sem inak nepisala... Poviem ti to tak, tvoj muz na to aby prestal s fackami a agresiou musi zmenit seba, svoj postoj k tebe. A kym nebude ani len snaha, chod prec, mozno potom si to uvedomi, ale to by mala byt jeho posledna sanca. A ver mi, ked by si mala s nim deti, tak prave KVOLI NIM neodides. Budu ho lubit a ty im nebudes chciet brat otca.

jajka001_

keby si mala deti, tak by si mala vacsi problem odist. ked uz lietaju facky, to je koniec. bud nech s tym okamzite prestane a zacne sa chovat slusne, alebo rozvod. KYM NIE SU DETI. nechces mat predsa deti s niekym takym.