Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

RNG - prosim o info: "davkovanie"

Príspevok v téme: RNG - prosim o info: "davkovanie"
CMu_Q

Dnes som si kupila vyzivovy doplnok stravy Hair Booster (Nature´s Bounty) na vlasy, nie je to sice original, ktory si preferoval, ale vyrobcom je Walmark, i ked na flasticke pisu vyrobcu Naturé´s Bounty, Bohemia. NY. (tusim, ze sa tomu vasmu dost podoba)
Ide teraz o to, ze ake davkovanie je pre mna vhodne? Napisem zlozenie aby si to vedel objektivne posudit. VDAKA.

Zlozenie:
Cholín bitartrát 125 mg
Inozitol 50 mg
Kys. listová 0,4 mg
Kys. panthoten 100 mg
PABA 30 mg
Vitamín B3 35 mg
Vitamín B12 0,01 mg
Jód 0,2 mg
Mangán 5 mg
meď 2 mg
Zinok 15 mg
Železo 15 mg
Kvasnice 5 mg
Sójový proteín 100 mg

Pisu, ze by sa malo uzivat 1 tbl. kazdy druhy den, ale chcela by som vediet i tvoj nazor. (Pre istotu, prispieval si aj v teme: ako navratit hustotu vlasov, ktoru som zalozila, kvoli mojmu aktualnemu problemu s padanim vlasov, z dosledku uzivania HAK, avsak ani jej vysedenie mi nepomohlo zastavit padanie. Vrelaa vdaka za odpoved.

druzstevnik

RNG chcem to pouzivat denne ten astragalus ze vraj je to dobre na imunitu tak 5 g denne mam davat? A ako dlho to mozem brat?

RNG

Druzstevnik, doplnky vseobecne nemaju ziadne skodlive postranne ucinky, ale niet takej latky na svete, ktora by sa nedala predavkovat.
Odporucane davky astragalusu su v gramoch, vytazky su aj ovela koncentrovanejsie a nepoznam davku, ktora by bola skodliva , leda ze ti ju zaludok odmietne. Osobne by som povedal, ze 5 greamov je asi maximum, co by som bral, viac si nemyslim ze ma lepsi ucinok.Takze je to zbytocne vyhadzovanie penazi.

RNG

Nelkaa, zijeme vo svete penazi, a tak aj vyrobcovia do;lnkov a dealeri sa snazia zarobit. To vedie pri neznalosti publikas k tomu, ze este stale vyse 90% doplnkov v USA su praktcky neucinne, pre prinizke obsahy ucinnych latok a to co sa na Slovensku predava ma statistiku este horsiu. Ale napriek vsetkemu, tych 10% ucinnych tu zostava a ked si clovek vie vybrat, tak nemusi byt ani oklamany, ani financne zruinovany a pomoze mu to predist zdravotnym problemom alebo ich riesit a casto aj vyriesit.

nelkaa

Mna by ozaj zaujimala ta archebakteria Dr.Nony. Pamätam si kolko uz zazracnych pripravkov v ramci MLM bolo, napr. Herbalife, Golden yuka atd. Okolo vsetkeho sa raobili velke reklamy, videa. Pritom Juka prisla neskor do lekarni aj to urcite ta ista ako oslavovavana Golden, iba ovela lacnejsia. Vsetky vsetko liecili a mali jednu vec spolocnu. Vysoku cenu. Ak niekto chce uzivat doplnky dr.Nony tak ho to vyjde na riadne tisice. Ak Dr.Nona prekonala rakovinu, tak by sa mala usilovat o to aby tie pripravky boli dostupne aj tym, ktori tie tisice nemaju.

hejka ty robis dealerku k produktom alebo len radis?

RNG

lenocka, hromada antioxidantov napomaha regeneracii(C, D, E, anto a proantokyanidy, polyfenoly...), vacsie davky adaptogenov ako napr astragalus(2x1 gram +), tiez enzymaticke cistenie a protokol dr Berksona na cistenie pecene pomaha.
Pri znizenom pocte bielych krviniek(*nasledok otravenia chemikaliami) je dobre brat betaglukany, ktore zvysia pocty tejto nasej obrannej armady(davka 3x400 mg).

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

RNG - prosim o info: "davkovanie" - Fórum - ZDRAVIE.sk