IBA ORAL !!!

Príspevok v téme: IBA ORAL !!!
franto

tak ja mam taky problem ze som panic, ale mam priatelku uz rok no este sme nemali sex. Veci sa maju tak ze ja nechcem sex, ani fajku. Ja jej iba lizem muslicku, proste milujem predohru a iba tak hrat sa s nou. Zo zaciatku jej to vyhovovalo, ale teraz uz tvrdi ze by chcela aj normalny sex. Ja som jej vysvetlil ze nechcem sex, a ze tak ako to je mi to vyhovuje. A tu vznikol problem. Pohadali sme sa kvoli tomu, a ja som jej povedal ze ked sa jej nepaci tak moze odist. Ale potom som sa ospravedlnil, ale ona ma stale tlaci do sexu. Uz mam toho dost, hoci ju milujem, takto to dalej nejde. Zeny, dievcata, skuste poradit. Dakujem.

tibike

Súhlasí sa, že predohru majú rady (takto píšu mnohí a všetky nespočetné "návody" :-), ale zrejme existuje ešte čosi viac, a teraz na to prišla svojim vlastným uvažovaním (či chcením) a rýchlosťou. Napokon, každá sa predsa vyjadrí, že chce byť - raz - matkou. Ako teda požiaavku nechápať??
O dĺžke styku priemernej aj podľa praxe sa tu snáď niekto vyjadrí, alebo sa dá nájsť diskusia.
K bolesti - fyzickej a duševnej: Toto treba jednoducho prekonať, lebo inak nebude nikdy nič. K prekonaniu treba, myslím, niekedy aj trochu "násilia". To sa však musí jedine vypozorovať a odhadnúť - toto by sme však mali mať "zagénované".

franto

obidvaja mame nieco cez 20.

A dovod? No takzo sa mi o tom hovori, ale jeden je ze nevydrzim dlho. Som hotovy do 2 minut pri masturbacii. A druhy je ze nechcem aby ju to bolelo.

Ale moje dvovody nie su podstatne, podstatne je ze som myslel ze sa jej to bude stale pacit. Nechapem preco chces sex. Myslel som ze baby maju predohru rady.

tibike

Tak aspoň toto popisované by milovali viacerí, a nič...
Nechápem však, že chalan/muž odmieta pohlavný styk, v tomto by si mal asi viac počúvať. Lebo naozaj sa môže zobrať preč. (Predpokladám na zákalde písomného prejavu, že pýtajúci sa nebude mať podzákonný vek.)