Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Špirály MAX FACTOR

Príspevok v téme: Špirály MAX FACTOR
Laurikaa

Už dlhjo som chcela vyskúšať niektorú z týchto špirál a dnes som v DM objavila super akciu:) 2 špirály spolu za cca 470sk či nejak tak v Eurach si nepametam:D Je to super keďže normalne stoji jedna okolo 380Sk. Mám však rpoblém že neviem ktorú kombináciu si vybrať: Masterpice Max+ 2000 Calories, alebo False lash effect+ 2000 Calories, False lash effect maju aj vodeodolnu.Ja by som brala njardšej kombinaciu Masterpiece Max o ktorj som už toho tolko počula a False lash effect má celkom dobrú kefku, ale takáto kombinácioa nieje:/ Tak ktorú by ste si vybrali? s ktorou špirálou MF mate dobre skusenosti? Mám naozaj krátke ajemné riasy...

25aleex

to bola akcia na maj, som tam vcera bola a maju len akciu na masterpiece max plus ceruzka zadarmo, alebo tu predlzovaciu s ceruzkou zadarmo

Scherylll

Baby prosím Vás tá akcia ešte trvá? Pretože som si všimla dátum vytvorenia témy - apríl... ďakujem :)

mellinda

Masterpiece Max je zatial asi naj spirala, co som kedy mala. Skoda len ze stoji take peniaze...(aj ked teraz v akcii). Na spiralu to je fakt vela, ked si zoberiete, ze jej zivotnost je taka kratka a potom uz len vysycha. To nie je ako s make-upmi...

KACENISKO

ahojte, ja s tou False lash effest nie som az tak spokojna, akoze pekne vytvaruje riasy ale čakala som trošku viac predľženia a zhustenia - proste som cakala ten efekt umelych rias...ale som trosku sklamaná

Mimi323

falls lash je dobrá, ale myslím že masterpiece max viac vytáča a predlžuje.
Lasting performence je dobrý ale mne viac vyhovuje Mirracle touch, ale zase mojej sestre viac lasting performence, ide o to akú máš pleť.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Špirály MAX FACTOR - Fórum - ZDRAVIE.sk