Špirály MAX FACTOR

Príspevok v téme: Špirály MAX FACTOR
Laurikaa

Už dlhjo som chcela vyskúšať niektorú z týchto špirál a dnes som v DM objavila super akciu:) 2 špirály spolu za cca 470sk či nejak tak v Eurach si nepametam:D Je to super keďže normalne stoji jedna okolo 380Sk. Mám však rpoblém že neviem ktorú kombináciu si vybrať: Masterpice Max+ 2000 Calories, alebo False lash effect+ 2000 Calories, False lash effect maju aj vodeodolnu.Ja by som brala njardšej kombinaciu Masterpiece Max o ktorj som už toho tolko počula a False lash effect má celkom dobrú kefku, ale takáto kombinácioa nieje:/ Tak ktorú by ste si vybrali? s ktorou špirálou MF mate dobre skusenosti? Mám naozaj krátke ajemné riasy...

Laurikaa

U nás to majú tak naboku vyložené, hned bežím kupiť:D Len sa stále neviem rozhodnuť, mám fakt krátke a riedke mihalnice, čiže by mi bola lepšia False lash effect? Alebo radšej istota Masterpiece MAx?

Mimi323

Bola som v DM a tie špirály som nenašla, ale našla som to vo FAnn. Minulý mesiac mali akciu, že k púdru bol make up zadarmo a teraz je k maskare fals lash alebo masterpiece max zadarmo 2000 callorie.

Karamelka_M

No, ja mám tiež 2000 Calories a som sklamaná z nej, lebo sa drobí a vôbec nie je taká, ako som za takú cenu očakávala. Ale tak, každá máme iné riasy a každej inak sadne. Ale u mňa víťazia Maybelline. A kebyže si mám vybrať, mňa láka False Lash Effect. Ale počula som aj o Masterpiece, že je dobrá, ale vždy to záleží od kvality rias.

Mimi323

Fals lash je dobrá, myslím že lepšia ako masterpiece max, lebo nezlepuje tak mihalnice. Ale masterpiece asi viac vytáča. Obe sú dobré. To fakt je taká akcia? Tak to ja bežím tiež do DM :)

xixi 24

Ahojte, ja som si teraz kúpila špirálu od Maibeline je to asi novinka je v takom lesklom fialovom obale a štetček má taký s umelými štetinkami a je to ako pospájané guľky...Je jednoducho fantastická. Dá sa s ňou parádne namaľovať.Treba viackrát ale to asi zo všetkými, ale dajú sa s ňou perfektne oddeliť riasy.Ja ich mám tiež jemné a slabé, ale s tou špirálou som fakt spokojná...Papi