Kramy a sex

zjuzjika

a nech si robi co chce, nakoniec ja to nie som, tak mi toje jedno...len mi bude luto, aj bude taka rozmrdana ku.vicka z nej ako si pootm bude plieskat hlavu o stenu..a ese ked pootm nahodou napise z eje tehotna...

mimiola

jaaj no ona je toho nazoru ze treba si uzivat pritomnost a nechce cakat na blbe kramy ale ona je taka uchylna vkuse sa prstuje foti eroticke fotky a taak a strasne miluje jedneho chalana a tuzi po takychto veciach noo neviem co s nou

zjuzjika

podla mna este na sex v 15tke vobec nie je pripravena, tak ju od toho odhovor... zato ze ju svrbi, to ese neznamena, ze to aj musi urobit...len nech pekne pocka este aspon 2-3roky..nic jej neujde.... nema sa kam ponahlat....

mimola

jaaj tak to je dobre a nemoze sa nic stat? lebo niektore kamosky mi hovorili ze by to nemala robit lebo ze moze nieco narusit alebo co alebo ze na to nieje dost vyvinuta a tak

zjuzjika

samozrejme ze ak sa nahodou aj s niekym vyspi a mama ju zobere ku gynekologovi, tak sa vobec nemusi dozvediet,ze jej dcera uz nie je panna, petoze urcite nebude pri jej vysetreni a lekar udrziava lekarske tajomstvo...cize ak si to ona nebude zelat, matka sa to od lekara nedozvie......

mimiola

noo ale aj jej mama mala v 15 kramy aa napriklad moja kamoska bude mat teraz 16 a sex uz mala minimalne 50 krat :D ale tak toho sa bojim ze mama ju nahodou zobere ku gynekologovi a ked zisti ze uz neni panna fuu nechcela by som byt pri tom :D

ujrht

sex moze mat aj ked menstruaciu nedostala este ved to spolu nijako nesuvisi..skor by som sa zamyslela nad tym jej vekom..detom nepatri do ruk sex to jej odkaz..

alz-bee

No co sa tyka toho, ci moze mat sex, kym nedostala menzes, tak v podstate ano, moze mat..ale myslim, ze fakt ma na sex este cas...radsej, nech riesi to, ze ich este nema, lebo podla mna by v 15tich mala uz zhruba 2-3 roky menstruovat...i ked ja doktorka nie som, cize mozno je to normalne, ale mi to pripada byt divne, aby v 15ke este nemala menzes.