Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Citlive oci na - vietor, mraz a slnko

Príspevok v téme: Citlive oci na - vietor, mraz a slnko
simuska

ahojky...prosim vas je tu niekto taky,kto ma podobny alebo taky isty problem ako ja?mam strasne citlive oci..napr.v tomto obdobi ked uz vykuklo slnko bez okuliarov nemozem byt,inak mi oci hned zacnu slzit,alebo napr.ak fuka vietor(nemusi velmi silno) to je uplne jedno ako,mi tiez slzia normalne placem:( a zas v zime ked je vonku mraz tak tiez moje oci strasne precitlivene reaguju aj na to..bola som v lekarni a povedala som o svojom probleme,tak v lekarni mi odporucili kvapky do oci s nazvom Ophthalmo-Evercil..ale nie vzdy mi to pomoze.mam vo zvyku davat si to rano ked niekde idem, ale aj ked si to dam tak aj tak je to neprijemne lebo nepomoze mi to vzdy.je to hnus pretoze sa namalujem a ked mi zacnu slzit oci,tak si viete predstavit ake je to neprijemne.neviem ci mam nejaku alergiu alebo ako?prosim vas ak ma niekto z vas takyto problem a vie o niecom co by mi pomohlo nech napise Dakujem...

kvap

chce to vlhčiť nosiť v kabelke al.vo vačku overene ocne kvapky ,kt .nerobia este horsie. a pred odchodom z domu kvap. skrátka ked treba a oci sa vyliečia. ked nie -ocny

delphia

oci su vseobecne velmi citlive na vonkajsie podnety. ak mas pocit, ze tvoje reaguju prehnane citlivo, treba zajst za ocnym lekarom

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Citlive oci na - vietor, mraz a slnko - Fórum - ZDRAVIE.sk