Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

kde si mam kupit kolieskove korcule,nie drahe

misela30

Ja som si kupovala korcule na internete za 1300 sk. podla mna to nie je vobec vela a som s nimi velmi spokojna. Cena je nizsia ako v klasickych obchodoch, lebo internetove obchody nemusia platit vysoke najmy v obchodnych centrach a nezamestnavaju tolko ludi. stranka je www.worker.sk

za8icka

aj na obcasne pouzitie by si si mala kupit drahsie korcule ako len 1000Ssk. Nejde o to kolkokrat ich pouzijes ale ake su bezpecne a kvalitne.

suzen_

lepsie je zainvestovat do korculi ktore ti dlho vydrzia a su kvalitne ako take kore si kupis v tescu za 1000 sk a zachvilku sa ti rozpadnu a mozes kupovat dalsie

cajik

v miskolci je decathlon-specializovany sportovy obchod (jasne ale ze tam nemaju fily alebo rocesi),ale lacne korcule.v tescu co ja viem...mozno..v madarsku si plno znamych teraz kupilo a dobre su

kristina111

do korculi sa oplati investovat. aj ked v tvojom pripad budu len na obcasne pouzitie. ide predsa o tvoju bezpecnost, o tvoje nohy. mala by si zajst do specializovanej predajne, kde predavaju korcule a mala by si sa poradit s konkretnymi predajcami. ti ti najlepsie poradia.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

kde si mam kupit kolieskove korcule,nie drahe - Fórum - ZDRAVIE.sk