ÚPRAVA OBOČIA

severanka

zuzic: ako sa správať kde? u kozmetičky? :D
normálne, prídeš, zaklopeš a povieš niečo na štýl: dobrý deň, prosím vás, na úpravu obočia si treba dhodnpť termín alebo ma vezmete hneď?
zvyčajne odpovedajú : hneď...
tak si ľahneš do kresla a zavrieš oči... a ďalej ... tú bolesť už ucítiš sama, takže budeš už snáď vedieť čo a ako ... samozrejme, kozmetičku nesmieš od bolesti hrýzť, fackať ani kopať... :D

zuzic

ale oni chodia len ku takym hrozne drahym...a ja neviem ani jak sa tam ma spravat co ribit a tak....
nie je tu niekto z NR ze by poradil

whee_ee

zuzic, no tak zbehni ku tej kozmeticke, ale k nejakej dobrej, popytaj sa kamosiek, ak chodia, kde maju dobre skusenosti atd.. a nech ti urobi zakladny tvar a ty to potom len udrzuj...

zuzic

whehe_he: ked mne sa to nikdy nepaci
dvojbodka: mne zase vsetci hovoria ze je to hrozne a nevh si to este doupravujem ale ked ja neviem ako

whee_ee

dvojbotka... nam vzdy ked pride teta na navstevu zo zahranicia, tiez sa zakazdym spyta, ze kde si davam robit obocko:D:D

severanka

dvojbotka: tak to ti úprimne závidím, že si to tak pekne vieš sama, ja mám ten problém, že ja ho mám strašne bledé, aj kozmetička mi vždy hovorí, že mám také "kuracie" chĺpky... :D takže si to moc nevidím, a potom vždy vytrhám aj to čo nemám a vyzerám strašne :D takže radšej kozmetička... :D

dvojbotka

ja si tiez obocie vytrhavam sama a minule mi sa ma jedna kolegyna v robote pyta ze kto mi robi obocie ze ja ho mam vzdy take pekne :) tak ma celkom potesila :)

severanka

ja chodím ku kozmetičke aj na pinzetu...ja si sama len medzi dvoma trhaniami u kozmetičky, a aj to len také výrazné chlpky, inak som blondína, takže moc mit o neni vidno , aj keď mi troška vyrastie viac...