co s krvickou po prvom sexe?

rintintin

aj mňa zaujíma kde ste o to prišli. veď zakladteľka témy vie o čo ide, len nevie ako na to, aby nezašpnila posteľ, hlavne ak sa to odohrá ak sú rodičia vo vedľajšej izbe. Veď je pravda, že nemôžu stiahnuť plachtu a vyprať, veď čo povie mama. A v aute tiež zakrvavia sedanu.
a mimochodom, chalani na to, že baba bude krvácať nemyslia. / OKREM PÁNA S NICKOM NIEKTO /. Sa tešia, že si zasexujú. Aj keď sú niektorý romantický, ale aj tak na toto myslí len baba.

ema 99

mile dievcata...ak sa bojite krvi, bolesti, trapnosti a nazoru vasho frajera na to vsetko, radim vam: NEROB TO, POCKAJ...tieto obavy zmiznu az dospejete (aj ON) a budete mat po svojom boku partnera, ktory bude stat za to....a nie robit to preto, lebo on chce, lebo to uz robia vsetci atd....ani neviete, o co vsetko pridete, ak sa zacnete milovat prv, nez na to budete zrele...a kedy budete zrele? to zistite same a potom vas otazky typu krv a pod. nebudu vonkoncom trapit...preboha, co je to dnes za modu milovat sa v 15-tich, 16-tich? to uz su baby a chalani akoze pripraveni nielen znasat rozkos, ale aj dosledky? a nemyslim tym iba tehotenstvo

zjuzjika

bojim, ak o tom nie si presvedcena tak to nerob, budes to len lutovat... musim to chcet aj ty, nielen on.... a vies ak na to budes pripravena, tak potom sa bat nebudes..

bubyna

bojim : asi sa bojis preto, bo nie si dostatocne pripravena, na to byt treba najprv psychicky pripravena, a potom sa do takeho niecoho pustat. a hovoris ze ON chce... a na tebe ako nezalezi?? joooj..... toto uz co su za vztahy......

bojim

bojim sa prvehop sexu hrozne moc ...strasne sa bojim tej bolesti a ci sa pri tom nezacnem smiat bo ja sa smejem na takýchtio weciah ale aj za to jednoducho nemozem .no a on chce abi sme to robili u nho doma na posteli ....juj ja bojiim ako mam ten strach prekonat???

bubyna

ak to ten chalan nepochopi .... tak asi ide iba o nejakeho dotycneho s ktorym nemas v plane chodit, co??? to sa chces prvy krat vyspat len tak s hocikym?? fasa..... lebo ak mate v plane ostat spolu tak ziadny problem s tym uterakom nevidim...

mirinda00

co stresujes? kto povedal ze bude nejaka krv? :) mna to ani nebolelo ani nebola krv...aj keby bolo ved to je len trochu. okrem toho musi ratat s tym ze mozno aj trochu krvi bude ked si panna ale nie je to pravidlo