Som za legalizaciu marihuany na liecebne ucely

Príspevok v téme: Som za legalizaciu marihuany na liecebne ucely
alz-bee

Viem, ze tymto forom nedosiahnem to, aby bola marihuana legalizovana, ale ma len tak zaujima, ze ako marihuanu vnimaju ini ludia, ci by ste boli za jej legalizaciu na liecebne ucely.Podla mna je to v tomto smere zazracna rastlinka..tak ako mnohe ine:-)
A samozrejme, co sa tyka normalneho hulenia, tak legalizovana nemusi byt...kto chce, cestu si k nej najde vzdy, ci je zakazana alebo nie:-P

RNG

Podla mna, v prirode su uz dnes zname tisice latok, co maju pozitivne liecebne vlastnosti a nemaju drogarske skodlive ucinky. Takze by som sa sustredil radsej na tie, nez take, co maju aj skodlive nasledky.
Potravinove doplnky su latky podla definicie bez akychkolvek skodlivych ucinkov v odporucenych davkach a mnohe su znacne klinicky ucinne.
Zatial su este desiatky tisicov ktore to ani na trh nespravili a mozno statisice, ktore bude treba este objavit.
Ani canobis vlastne nie je este poriadne preskumany, lebo by sa iste z neho dali vybrat latky, ktore su uzitocne a bez drogovych ucinkov.

alz-bee

Ja tvrdim jedno-kto nehuli marihuanu teraz, nebude ju hulit aj keby bola legalizovana...kto ju huli teraz, ked chce, bude ju hulit aj nadalej, aj ked legalizovana nebude..cize osobne si myslim, ze jej legalizaciou by sa zavislost nezvysila (lebo ved plati aj stare zname-zakazane ovocie chuti najlepsie:))
Ale ja hovorim o jej legalizacii na liecebne ucely. Nie na hulenie...
A predpokladam, ze mnohi si myslia, ze som daka vyhulenka alebo co...ale aby som veci uviedla na pravu mieru-nehulim.. len som citala vela clankov, kde konope pripisuju priam zazracne ucinky:))...ale ved jasne, pytala som sa na nazory, tak akceptujem vsetky:))

www.notabene.sk

danae

ja osobne som velmi rada, ze sme veeelmi daleko za holandskom, tam napachali svojej krajine velke zlo. A ako sam pises, su mnohe ine liecive rastliny, naco pokusat s marihuanou, ked je to zaciatok narkomanie...ja to tak vidim.

jaja:)

Myslim ze legalizaciou marihuany sa nezvysi pocet zavislosti lebo v dnesnej dobe uz mariuhanu ma kto chce lebo uz len ked idem po ulici tak sa mi hocikedy stane ze ma pozastavia a ponuknu mi travu...semiacka ma uz kazdy a uz si to daktory pestuju aj v kvetinacoch a to mam ledva obciansky a s marihuanou som sa postretava kde kade (nebojte neskusala som) a myslim ze marihuana ked nieje viazana ako zavislost tak viac pomoze ako uskodi

alz-bee

No to mi je jasne, ze na Slovensku sa legalizacia asi najblizsie desiatky rokov neda ocakavat:-(....myslim, ze za takym Holandskom sme este veeeeeelmi daleko. I ked stacilo by legalizovat konopu siatu, ktora je tiez lieciva a nema tak vysoky obsah THC, ze by sluzila na (ludovo povedane) zhulenie sa...a ved kedysi ju aj nasi stari rodicia pestovali :-D