Studený nos

Príspevok v téme: Studený nos
noštek

Prosím vás poradte mi, už mi to fakt,ale fakt ide na nervy. Večer nemôžem zaspať , pretože mám sudený nos, ale tak studený, že mi je to hrozne nepríjemne, až cítim ako mi ta chrupavka mrzne. Zaspím, až ked si ho pomasírujem, alebo zohrejem rukami, je to fakt nepríjemné a myslím, že nie normálne, dakujem za odpovede

L.K.

Také trpím tímto problémem ale už několik let. Nejprve mě začala studit polovina obličeje a nyní už asi 3 měsíce mě zebe pouze nos. Ale zebe tak, že to bolí . Stávalo se to pouze ,když jsem ležela a nyní už i občas ve dne, vestoje. Byla jsem na vyšetření mozku ,nic se nenašlo.Potom mi dělali opich lícního kloubu, ale opět nic.Snažím se s tím fungovat, ale v noci si musím obličej přikrývat , jinak neusnu bolestí. Přidalo se i silné zahlenění , kterého se nemohu zbavit. Zatím mi žádný Dr. nepomohl.

millli

Ja podla svojho nosa viem, ze mi je ozajstna zima, lebo ruky aj nohy mavam hocikedy studene, ale inak mi je teplo. Neviem, ako to je s inymi ludmi, s tym studenym nosom a zdravym clovekom, ale ja ked mam studeny nos, zvycajne na dalsi den chytim nadchu.

usiak

Studený nos vraj signalizuje zdravého človeka. Dokonca vďaka studenému nosu sa z vtáčej chrípky nestala celosvetová pandémia, nakoľko pre jej vírus je ľudský nos príliš studený.

iwina

Dobrý večer, potrebovala by som poradiť,týka sa to tiež studeného nosu...Som po operácii nadobličky a odstránení maternice.Po nejakom čase od týchto operácií som začala pozorovať, že mi hocikedy v priebehu dňa ostudenie nos, bez ohľadu na to, či je vonku teplo, alebo zima. Akonáhle mi ostudenie,začne mi byť nevoľno a náasledne mám triašku. Za rady vopred ďakujem

zuzic

urcite chod k lekarovi nieje to sranda.ak ti zatekaju hlieny mozno to s tym suvisi.mne ked tak brutalne zatekali hlieny tak mi krcna dala antibiotika

noštek

zuzic... ja neviem či je to nejaký zápal, to som iba čítala, ale asi mi naozaj niečo je, pretože mám stále pocit, že mi do hrdla stekajú také husté hlieny, ale vysniakať sa mi to neda, ani vykaslať a niekedy ani prehltnuť a ked si pozriem hrdló, tak tam naozaj visia, také nejaké bielo zelené, ale to už mám strašne dlho, jedla som aj ant. ale nepomohlo, asi fakt nejaké chronické a zišlo by sa navštíviť odborníka, a ten studený nos ma trápi tak dva mesiace preto mi je to také divné, včera som si už myslela ze sa zbláznim, trvalo mi hodinu, kým som zaspala, a to ma už bolela chrupavka, čo som si ho šuchala. je to hrozné

zuzic

nostek, ak mas chronicky zapal nosnych dutin mala by si mat aj ine priznaky: bolest hlavy, plnost nosa... to nemas?

noštek

aj teraz sedím pri počítači , vôbec mi nie je zima, ale noštek ma až začína bolieť, čo mrzne, ale som rada, že nie som sama