sigmund freud

ksl

Ty vieš veľmi dobre odhadnúť čo ženy chcú, máš na to vlohy... A inak odpoveď je úplne jednoduchá a ty sám ju vieš - žena chce byť vždy vo všetkom jedinečná, milovaná, najkrajšia, najmúdrejšia, najviac sexi, najšikovnejšia, bohatá a záver - presne tak ako každý jeden človek na tejto trápnej planéte bez ohľadu pohlavia... si myslím...

la femme

ved toto.geny su geny...ale myslim si ze zeny to maju tazsie ako muzi.:)raz som sa na tuto temu kto to ma tazsie hadala s kamaratom.mile bolo ze hned na zaciatku mi povedal ze podla neho zeny ale ze chce pocut argumenty.no a bolo to tak

ksl

La femme - som na tom tak isto. Tiež si uvedomujem u seba rôzne situácie,kedy viem že jednoducho chromozóm xx neoserieš aj keď ti rozum radí iné

la femme

suhlasim s tou nudom.ak by zeny uvazovali ako muzi mal by si vela kamaratiek do krcmi,ale ziadnu do postele:DD

a k tej sebadestrukcii.nejdem hovorit za vsetky zeny,ale za seba priznavam ze par krat mi to zenske zmyslanie bolo na obtiaz,ale hoci som vedela ze by som mala unrat ci zmenit smer myslienok neslo to.zena sa vo mne nezaprie

ksl

Načo ti bude dobré pochopiť aké sú ženy a čo vlastne chcú? Nemyslíš, že by si sa tým zabilo vzrušenie zo skúmania, objavovania a že by to bola do značnej miery potom nuda?

technécium

nemyslel som to tak...
hej máš pravdu o odlišnom myslení, ale je sebadeštrukčné by som povedal a toto neviem pochopiť

la femme

nepovedala by som ze zeny su divne ,su to proste zeny.mame odlisne zmyslanie ako muzi.nehovorim ze lepsie,ani ze horsie,jednoducho ine...

technécium

asi máš pravdu, samé nevedia čo chcú, lebo si tu stačí prečítať pár tém, a ja to neviem pochopiť to vaše myslenie a konanie, a to o mne hovoria, že moje zmýšľanie je "divné"-nechápu ho

la femme

:DD...zeny mnohokrat same nevedia co v skutocnosti chcu...len sa zenu za svojimi predstavami, ktore sa menia v momente ked dosiahnu co chcu