Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

sigmund freud

technéciumTc

máme dva rozdielne názory:)

myslíš, že ak sa zmeníš k lepšiemu, budeš aj v skutočnosti lepšia? myslíš, že ľudia ak si raz brala drogy napr. ťa začnú brať po rokoch lepšie? myslíš, že ľudí zaujímajú tvoje problémy? myslíš, že teba zaujímajú ich problémy? nie chceš len pomôcť, ale hlavne sebe....tak ako každý...:)

sway

Vela veci treba naozaj prekusnut a prisposobit sa.Ak chces v niecom vyniknut,musis byt iny ako ostatni - lepsi,to je samozrejme,ale pokial niesi umelec,sam si nevystacis.Ja myslim,ze je fajn hovorit s vela a rozmymi ludmi,ziskat kontakty a potom aj s pomocou ostatnych sa posuvat.Aj ked si v duchu myslis,ze su vsetci idioti:-)Takze uz som nejak presla z toho "je mi ukrednute,co si mysli okolie",nato,ze je praveze velmi dolezite,co si mysli okolie.Ak si chuj lepsie sa s tym vyrovnas sam (ak si si toho sam vedomy a okolie nema dovod si to mysliet),ako ked ti to daju pocitit osttni.

technéciumTc

jasné, každý má ciele...

rozumiem ako si to myslela, že takto nikam nedôjdeš, ale ak chceš dôjsť fakt ďaleko musíš to robiť práve takto, lebo ak to robíš štandardne, tak aj výsledok je len štandardný...

sway

Oki:-) Diky za odpoved, mna to len napadlo,lebo v podstate aj ja som bola nazoru,ze protipoly niesu zle atd,a ludia su mi ukradnuti,ale potom ma zacalo deptat,ze takymto sposobom nikam nedojdem a ak chcem nieco tvorit - dat zivotu zmysel musim sa hlavne prisposobit.Preto ma napadlo,ci mas nejaky zivotny ciel alebo ho skor chces ,len naplno prezit.

technéciumTc

nazdar sway, jednoducho-nevnímam ho, proste je dané a neriešim to, robím to čo ma baví a chcem, ak mám niekoho rád-tak sa snažím ak nie tak je mi ukradnutý

ak nastane problém, mám pripravené nejaké riešenia, vyhovujúce pre všetky zúčastnené strany....

čo ťa nezabije, to ťa posilní, ako si povedala....

technéciumTc

sway, to bude asi v povahe, vieš napr. mňa sa dá len veľmi ťažko ovplyvniť-netvrdím, že je to nemožné...., a preto som u väčšiny chuj, proste musí to môj protipól vedieť....argumenty a rafinovanosť....

nemyslím, že extrémne protipóly sú zlé, sú len iné, a určite nie sú nenormálne a ak aj sú, tak sa dajú urobiť normálnymi...

hej asi väčšina mužov to bude chcieť tak ako hovoríš, ale moje názory a skúsenosť hovorí niečo iné, vieš ja som sebecký, cynický a sarkastický a chcem pre mňa to naj...a nie je ťažké si domyslieť prečo...., vlastne pre niekoho hej:)

hovoríš, že si začala riešiť do čoho ťa nič nie je, ale to by sme potom nemohli nič riešiť....

hej uznávam, že chlapík ako ja to sa tak často nevidí a ani sa tým netajím....

stabilita--pre niekoho je stabilita v tej zmene....

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.