Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Je mi strasne zle na zaludok, co mam robit?

Hety

Skús si dať na žalúdok tmavé celia pivo. Mne to zaberá a keďže mám histamínovú intoleranciu tak môžem len toto :/

Adudas

Dobrý den
Mojej mamine je velmi zle nadychala sa vcera vela cigaretoveho dymu neviete mi poradit ako sa togo zbavit? Boli ju hlava a zvracia

Anitt

Dobry den. Zuzana005 ja vam odporucam aby si skusila pit Aloe Vera gel od Foreveru. Je to cisty Aloe Vera gel, velmi kvalitny, vyrabany na vlastnych plantazach s prisnou kontrolou kvality. Vyuziva sa na zvysenie imunity, pri prehnanej alebo nedostatocnej tvorbe zaludocnej kyseliny, pri vredoch zaludka, dvanastnika, problemoch s crevami, so stolicou, kolitida hrubehu creva, zlata zila, cukrovka, pri astme, alergiach, bronchitide, problemoch s pecenou a zlcnikom, dne, kozne ochorenia, nadorove ochorenia....Je tak cisty ze ho mozu uzivat uz aj male deti. Mi sme velmi spokojny. Ked by ste potrebovala poradit kludne sa ozvite na moj mail...mizigarovaanita@gmail.com

Zuzana005

Ahoj. Od 3 rokov mi je neustále zle. Mám citlivý žalúdok a chcem sa toho zbaviť. Prosím poraďte mi. Už sa to nedá vydržať.

Zuzana005

Ahoj. Od 3 rokov mi je neustále zle. Mám citlivý žalúdok a chcem sa toho zbaviť. Prosím poraďte mi. Už sa to nedá vydržať.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Je mi strasne zle na zaludok, co mam robit? - Fórum - ZDRAVIE.sk